Filtry
buciki dziewczęce dla dziewczynki różowe lekkie elastyczne Attipas Icecream Pink
  • buciki dziewczęce dla dziewczynki różowe lekkie elastyczne Attipas Icecream Pink
  • pierwsze buty do nauki chodzenia dla dziewczynki lekkie elastyczne Attipas Icecream Pink

ATTIPAS buciki dla dziewczynki Icecream Pink

Pastelowo żółta skarpeta z wafelkiem, napełnionym chmurką błękitnych lodów i cukierkowo słodka różowa podeszwa. Nawet jeżeli nie przepadasz za lodami, zrobią wrażenie nie tylko na amatorach słodyczy. Pokochasz te śliczne buciki i znajdziesz dla nich idealnie pasujący outfit.

89,90 zł
53,94 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

ICE CREAM PINK - Pastelowo żółta skarpeta z wafelkiem, napełnionym chmurką błękitnych lodów i cukierkowo słodka różowa podeszwa, zrobią wrażenie nie tylko na amatorach słodyczy. Nawet jeżeli nie przepadasz za lodami, ale przemawiają do Ciebie dziewczęce pastele i urocza kolorystyka, pokochasz te śliczne buciki i znajdziesz dla nich idealnie pasujący outfit. Ojczyzną lodów są Włochy, to tam na przełomie Średniowiecza i Odrodzenia zaczęto od chłodzenia, a później mrożenia lemoniady. Tak wynaleziono lody wodne, a następnie sorbety, dopiero później odkryta została metoda przygotowania tego deseru na bazie śmietanki. Początkowo sceptycznie podchodzono do koncepcji jedzenia lodów zimową porą, ale gdy lekarze zaczęli przypisywać kuracje z nich jako lekarstwo na różne choroby, grono amatorów lodów ogromnie wzrosło.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 14.00, lub do godziny 14.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł