Stopa dziecka rośnie szybko i często pojawia się pokusa, by zakupione obuwie było ciut większe, by mogło dłużej służyć. Niestety, nie jest to dobre rozwiązanie. Attipasy, jak każde inne obuwie, powinny być odpowiednio dopasowane do długości stopy. Szczegółowa instrukcja jak je dopasować, znajduje się w menu głównym sklepu - ROZMIARY. Zbyt duży but będzie powodował wysuwanie się stopy, dziecko może się potykać i przewracać, a odczuwany dyskomfort może skutecznie zniechęcać malca do chodzenia. Stopa w zbyt dużym bucie pracuje nieprawidłowo, a dziecko skupia się na przytrzymywaniu buta na stopie, zamiast uczyć się prawidłowego wzorca chodu.

Attipasy można założyć na bosą stopę zarówno kiedy korzystają Państwo z wkładek, jak i po ich usunięciu. W chłodniejsze dni można założyć Attipasy na skarpetki (cieńsze/grubsze) lub rajstopy. Najważniejszy jest komfort i wygoda małego użytkownika.

Attipasy świetnie sprawdzą się zarówno jako kapcie (w domu, żłobku, sali zabaw), jak również jako obuwie do zabaw na świeżym powietrzu w suche i ciepłe dni. Attipasy świetnie sprawdzą się również na basenie czy kamienistej plaży. Ponieważ w ich produkcji nie używa się kleju, nie ma obawy, że but się rozmoczy i rozklei. W chłodniejsze dni Attipasy można założyć na skarpetki lub rajstopy.

Wkładki do Attipasów są dodatkiem, nie częścią produktu, a ich zadaniem jest zwiększenie komfortu użytkownika Attipasów, zwłaszcza w chłodniejsze dni oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci. Stosowanie wkładek jest jednak opcjonalne. W niektórych przypadkach ich zastosowanie może utrudniać stopie oddychanie, poprzez ograniczenie przepływu powietrza przez otwory wentylacyjne podeszwy. Wtedy należy je usunąć.

Attipasy można prać w pralce w ochronnym woreczku chroniącym przed zaciągnięciami. Można je również prać ręcznie. Mocno zabrudzoną podeszwę można wyczyścić szczotką. Nie należy stosować wybielaczy ani silnych detergentów. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 13.00, lub do godziny 13.00 złożysz zamówienie "za pobraniem u kuriera" - otrzymasz przesyłkę z Attipasami w następnym dniu roboczym. O wszystkich zmianach w planowanych wysyłkach informujemy na stronie internetowej.

Nie oferujemy odbioru osobistego.

Zamówienia złożone online w naszym sklepie internetowym są realizowane tylko przez współparcującą firmą logistyczną. Nie ma możliwości odebrania zamówienia w innym sklepie, mimo że ma on w swojej ofercie Attipasy.

Attipasy można wymienić w ciągu 14 dni od zawarcia umowy sprzedaży. Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru czystego, suchego, nie noszącego śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu z dołączoną kopią dowodu zakupu (paragon, faktura) oraz wypełnionym formularzem wymiany. Więcej na stronie https://attipas.pl/wymiana-zwrot