Idź do sklepu

GIRAFFE FUCHSIA buty dziecięce ATTIPAS dla dziewczynki

Soczyście różowa podeszwa, motyw drzewa na spokojnej melanżowej skarpecie oraz aplikacja w postaci żyrafy z grzywą, to propozycja dla małych dziewczynek z bujną fantazją i nieograniczoną wyobraźnią.

89,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy
Rozmiar
Ilość

Tabela rozmiarów

GIRAFFE FUCHSIA

Soczyście różowa podeszwa, motyw drzewa na spokojnej melanżowej skarpecie oraz aplikacja w postaci żyrafy z grzywą, to propozycja dla małych dziewczynek z bujną fantazją i nieograniczoną wyobraźnią. Takie butki mogą być wspaniałą inspiracją do przeżywania niezapomnianych i niesamowitych przygód, zarówno w zaciszu własnego domu, jak i w przedszkolu czy na dworze. Nic Was nie ogranicza, oprócz własnej pomysłowości. Motywy zaczerpnięte z afrykańskiej sawanny pojawiły się w modzie lat 20-tych XX wieku dzięki Caren Blixen oraz majętnym żonom plantatorów kolonizujących Afrykę. Soczyste, oszałamiające kolory połączone ze spokojnym khaki, bielą, miętą i błękitem. Niesamowite wzory - od geometrycznych po motywy kwiatowe i roślinne oraz wygoda i przewiewność materiałów a także niezwykłe piękno czarnego lądu odcisnęły swój ślad nie tylko w modzie europejskiej.

ultralekkie i elastyczne buciki dla dzieci, łatwe do zakładania i zdejmowania

rekomendowane przez fizjoterapeutów i ortopedów dziecięcych

bezpieczne i antypoślizgowe buciki do nauki chodzenia

pierwsze buty dla dziecka, które doskonale wentylują stopy, odprowadzają ciepło i uniemożliwiają przepocenie

optymalnie zaprojektowane buty dziecięce - Big Toe Box - buciki są szerokie w palcach i zapewniają wystarczająco dużo miejsca i swobody, dzięki czemu są traktowane jako buty zdrowotne

Attipasy mają opatentowany kształt, który powstał po 7 latach intensywnych badań przy współpracy z Uniwersytetem w Seulu

buty dziecięce Attipas są nietoksyczne (TPR) i wykonane wyłącznie z przebadanych certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci materiałów, wolne od kleju i formaldehydu, potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa wydanymi przez TUV (German Test Institute) oraz KCL (Korea Confirmity Laboratories)

dzięki rozciągliwej skarpetce i elastycznej budowie, buty dla dzieci Attipas będą najlepszym rozwiązaniem dla dzieci, których stopy charakteryzują się wysokim podbiciem

Attipaski to także kapcie dziecięce, idealne dla małych alergików ze względu na wyeliminowanie materiałów mogących powodować uczulenia.

Korzyści:

Każda mama i tata poszukują dla swojego dziecka produktów najlepszych pod każdym względem. Wybór, jakiego trzeba dokonać decydując się na pierwsze buty dla dziecka, to trudna i odpowiedzialna decyzja. Buciki dla dzieci Attipas zostały zaprojektowane tak, aby kochający rodzice nie musieli dokonywać tego wyboru ze świadomością konieczności pójścia na niekorzystny kompromis. Pierwsze buty dla dziecka, ich największego skarbu, zapewniają bowiem i bezpieczeństwo i zdrowie stóp, idealne warunki mechaniczne,  pozwalają na stymulację różnych zmysłów dziecka, w tym czucia i równowagi, nie zapominając o poczuciu estetyki dzięki unikatowemu i wysmakowanemu designowi. 

Przeznaczenie:

Ze względu na swoją ergonomiczną konstrukcję, będącą wynikiem 7-letnich badań oraz kinetycznych i fizjodynamicznych testów sposobu chodzenia małych dzieci prowadzonych przez Seoul University w Korei, buty dla dzieci Attipas mają wiele zastosowań. Są uniwersalne, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, od niemowlaka począwszy, na przedszkolaku skończywszy i mogą służyć jako: pierwsze buty dla dziecka, buciki do nauki chodzenia, kapcie dla niemowlaka, kapcie dziecięce do noszenia w domu lub w żłobku, kapcie dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także jako obuwie do zabaw na świeżym powietrzu, które można szybko odświeżyć pod bieżącą wodą lub, w przypadku większych zabrudzeń, wyprać w pralce, unikając jedynie wybielaczy i silnych detergentów.

Materiał: 

Warstwa wierzchnia - skarpetka: bawełna 80%, elastan 17%, przędza gumowa 2%, przędza poliuretanowa 1%.

Podeszwa - nietoksyczny, high-tech TPR

Buty dziecięce Attipas są wolne od kleju i formaldehydu, są produkowane w Korei, która przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa materiałów i całego procesu produkcji; ma jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa na świecie.

Waga:

Buty dla dzieci Attipas są ULTRALEKKIE i ELASTYCZNE, dlatego tak chętnie są noszone przez małe dzieci. Opatentowana budowa sprawia, że buciki dopasowują się do każdej stopy dziecka (nawet tej z wysokim podbiciem).

Attipasy charakteryzują się bardzo niską wagą, tj. ok. 79 gramów (para butów w rozmiarze M), co sprawia że można je zawsze mieć przy sobie, a nawet spakować do torebki damskiej.

Pielęgnacja i czyszczenie

Pielęgnacja butów dla dzieci Attipas (wszystkie kolekcje z wyjątkiem Attipas Natural Herb). Buty dziecięce Attipas zaleca się czyścić ręcznie lub prać w pralce w cyklu prania tkanin delikatnych, w temperaturze max. do 30°C. Przed włączeniem prania w pralce, buty Attipas należy umieścić w specjalnym woreczku do prania (najlepiej taki do prania bielizny), aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych związanych z otoczeniem innych części garderoby, jak np.: rzepy, zamki błyskawiczne i napy. Kolekcja Attipas Natural Herb dla małych alergików.

Z uwagi na fakt, że do barwienia butów Attipas z kolekcji Natural Herb użyto wyłącznie naturalnych barwników, w ich przypadku zwracamy szczególną uwagę na konieczność czyszczenia ręcznego. Naturalne barwniki są mniej trwałe i jaśniejsze, łatwiej blakną w kontakcie z detergentem. Naturalnym efektem są także przebarwienia, które wynikają z nierównomiernego rozkładania się pigmentu. Jest to zatem naturalne zjawisko, a nie wada produktu. Aby bezpiecznie wyczyścić buty Attipas z kolekcji Natural Herb, zalecamy użycie ciepłej wody z szarym mydłem.

Zalecenia:

Prać ręcznie w temperaturze do 30 C

Prać w pralce w cyklu delikatnym w temp. do 30 C (w woreczku ochronnym)

Nie czyścić chemicznie

Nie wybielać

Nie prasować

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Jak prawidłowo dobrać rozmiar

Aby prawidłowo dobrać rozmiar Attipasów, należy na kartce papieru wykonać obrys stopy dziecka. Stopa powinna być obciążona ciężarem ciała dziecka, a ołówek prowadzony tuż przy krawędzi stopy, aby nie zawyżyć rozmiaru. Do zmierzonej długości stopy dziecka należy dodać około 0,5 cm (optymalny zapas). Sumę tych wartości należy odnaleźć w tabeli rozmiarów. Przykład: długość stopy dziecka to 13 cm + dodatkowy zapas 0,5 cm = 13,5 cm. Oznacza to, że prawidłowy rozmiar Attipasów to XL (12,6-13,5 cm).

Dobra wiadomość!

Do każdej pary butów zakupionych na Attipas.pl dokładamy wkładki gratis.


Może spodobać Ci się również: