WYMIANA

Jeśli zakupione w naszym sklepie Attipasy nie spełniają Państwa oczekiwań np.: co do koloru lub rozmiaru - można je wymienić.

Aby usprawnić proces wymiany prosimy postępować według poniższych wskazówek:

- prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza wymiany dostępnego do pobrania poniżej,

- następnie wymieniany produkt wraz z wypełnionym formularzem wymiany prosimy o odesłanie przesyłką opłaconą z góry na adres:

Chronologis - magazyn Attipas.pl
ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa
tel: 696 974 787

Uprzejmie informujemy, że warunkiem wymiany jest odesłanie produktu w stanie niezmienionym. Oznacza to, że zwracane Attipasy nie mogą nosić jakichkolwiek znamion użytkowania. Uprzejmie prosimy, o ile to możliwe, o odesłane oryginalnego opakowania i oryginalnych etykiet.

W ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od otrzymania przesyłki, na wskazany w formularzu adres, wyślemy Państwu wybrane ponownie Attipasy. Wymieniony produkt odeślemy kurierem DPD "za pobraniem" w cenie 11,90zł.

Jeśli wysłane ponownie Attipasy są w tej samej cenie, jak te zamówione poprzednio, pobranie, płatne gotówką u kuriera DPD, będzie obejmowało kwotę 11,90 zł. To koszt samej wysyłki.

Jeśli wysłane ponownie Attipasy będą droższe, niż te odesłane, prosimy spodziewać się pobrania w kwocie 11,90 zł (koszt wysyłki) wraz z watością dopłaty do droższego modelu.

Jeśli wysłane ponownie Attipasy będą tańsze, niż te odesłane, prosimy spodziewać się pobrania w kwocie 11,90 zł (koszt wysyłki) pomniejszony o zwrot różnicy w cenie między modelami.

W każdym przypadku prosimy spodziewać się wysłanej e-mailem faktury korygującej wystawionej do otrzymanej poprzednio faktury.

Pobierz formularz wymiany[BANER-WZ]

ZWROT

W terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia możecie Państwo dokonać zwrotu zakupionych w naszym sklepie Attipasów bez podania przyczyny.

Uprzejmie prosimy o odesłanie Attipasów wraz, o ile to możliwe, z oryginalnym opakowaniem i etykietami.

Aby usprawnić proces zwrotu prosimy postępować według poniższych wskazówek:

- prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu dostępnego do pobrania poniżej,

- Do przesyłki można dołączyć kopię faktury/dowód zakupu (fakturę, po otrzymaniu potwierdzenia dostarczenia zamówienia do klienta, wysłaliśmy Państwu w osobnej wiadomości e-mail).

- następnie zwracany produkt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu prosimy o odesłanie przesyłką opłaconą z góry na adres:

Chronologis - magazyn Attipas.pl
ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa
tel: 696 974 787

W przypadku wypełnienia warunków zwrotu, oprócz zwrotu należności prosimy spodziewać się wysłanej e-mailem faktury korygującej wystawionej do otrzymanej poprzednio faktury.

Pobierz formularz zwrotu

[BANER-WZ]