Sneakersy Dziecięce - chłopięce, dziewczęce | Attipas

Filtruj według

Kategorie
Długość wkładki / Rozmiar
Kolor
Kolor podeszwy
Cena
Filtruj

Sneakersy dziecięce

Marka Attipas rozszerza swoją ofertę o nowy typ butów barefoot dla dzieci – Attipas Knit Sneakers. To sneakersy dla dzieci, które sztukę chodzenia opanowały do perfekcji i stają przed nowymi wyzwaniami. Wyzwaniom tym muszą sprostać również buty. Zapewnić bezpieczeństwo, wygodę podczas zabawy i dopasowanie do stopy...

KNIT SNEAKERS BEIGE

109,76 zł

Kiedy nadejdzie czas, by Twoje dziecko rozpoczęło swoją przedszkolną przygodę, chcesz, by miało wszystko, co najlepsze. Dlatego przedstawiamy nasze kapcie do przedszkola Attipas Knit Sneakers – komfort i styl w jednym.

KNIT SNEAKERS BLUE

109,76 zł

Całkiem nowa kolekcja sneakersów dla dzieci Attipas ma w swojej ofercie również model w kolorze niebieskim (blue dżins).

KNIT SNEAKERS GRAY

109,76 zł

W dostępnej kolorystyce sneakersów dziecięcych Attipas nie mogło zabraknąć ponadczasowej szarości.

KNIT SNEAKERS GREEN

109,76 zł

Nareszcie są – wygodne jak wszystkie Attipasy, praktyczne w noszeniu i pielęgnacji, zupełnie nowe sneakersy dziecięce Attipas. 

KNIT SNEAKERS MUSTARD

109,76 zł

Piękny, słoneczno-musztardowy kolor sneakersów dla dzieci Attipas, ożywi każdą stylizację. Kolorów w życiu nigdy za wiele, więc dobieraj, miksuj, baw się razem z dzieckiem.

KNIT SNEAKERS PINK

109,76 zł

Jest bardzo prawdopodobne, że Twoja córka uznaje istnienie tylko jednego koloru i jej garderoba jest wyrazem tego upodobania.