Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White
  • Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White
  • Tabela rozmiarów Attipas
  • Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White
  • Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White

Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White

Attipas Bella White to pierwszy w Attipasowym sklepie model bucików dla dziewczynki w kolorze białym. Pojawił się z myślą o chrzcinach i innych uroczystościach, podczas których dziewczynki chcą wyglądać wyjątkowo.

99,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas Bella White to pierwszy w Attipasowym sklepie model bucików dla dziewczynki w kolorze białym. Pojawił się z myślą o chrzcinach i innych uroczystościach, podczas których dziewczynki chcą wyglądać wyjątkowo, a przy tym czuć się bardzo swobodnie

Biała nieprzezroczysta podeszwa jest połączona ze skarpetką z ażurowym wzorem. Jej ozdobą jest również delikatny, tiulowy kwiatek, który nadaje bucikowi lekkości i elegancji. Wszystko razem pięknie współgra i budzi uśmiech na twarzy zarówno rodziców, jak i dzieci.

Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White
Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White

Buciki dla dziewczynki Attipas Bella White będą świetnie wyglądać zarówno na bosej stopie, jak i założone na podkolanówki czy rajstopy. Jedno jest pewne – mała stopa będzie w nich bezpieczna i będzie mogła zdrowo się rozwijać. Dzięki luźnemu ściągaczowi na górze Attipasy dopasują się również do pulchnych nóg i pozwolą czuć się komfortowo.

Jedynie podeszwa bucików dla dzieci Attipas jest skonstruowana tak, by dbać o zdrowie małych stóp. Ma to, co najważniejsze w bucikach dla dziecka – usztywnioną do optymalnej wysokości piętę, dopasowanie w śródstopiu oraz zabezpieczone miejsce na palce, które dzięki lekkiemu uniesieniu do góry umożliwia im swobodny ruch. I to właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji i jest bardzo ważne dla rozwoju mięśni, ścięgien i stawów.

Zdecydowanym atutem naszych bucików dla dziewczynki Attipas Bella White jest niewątpliwie fakt, że można je prać w pralce. Aby zapobiec uszkodzeniu tiulowego elementu podczas prania rekomendujemy zastosowanie woreczka na bieliznę.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE