Ostatnia wysyłka przed weekendem w środę, 7 czerwca. Wysyłki wznawiamy w poniedziałek, 12 czerwca.

Filtry
Attipas pierwsze buty dla dziecka Bong Bong Navy
  • Attipas pierwsze buty dla dziecka Bong Bong Navy
  • Attipas buciki dla dzieci Bong Bong Navy
  • Attipas skarpetobuty dla dziecka Bong Bong Navy

Attipas Pierwsze Buty Dla Dziecka Bong Bong Navy

Znaki szczególne modelu Attipas Bong Bong Navy to prążkowana, wywijana skarpetka ozdobiona minimalistyczną aplikacją. Świetnie sprawdzi się jako pierwsze buty dla dziecka, nieważne czy do domu, żłobka, czy na zewnątrz. Ciemna podeszwa dzielnie zniesie nawet najtrudniejsze warunki zabawy i ekstremalne wyprawy. 

94,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosi: 94,90 zł

Długość wkładki - Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

U góry skarpetki w modelu Attipas Bong Bong Navy, po jej wywinięciu na jednym buciku pokazuje się mały koala, a na drugim jego ulubiony przysmak – liść eukaliptusa. Okazuje się, że eukaliptus jest bardzo toksyczną rośliną i to właśnie sposób żywienia koali obarczano winą za jego ospały i powolny tryb życia. Jednak to nie odurzenie jest przyczyną koalowego chilloutu. Organizm tego sympatycznego torbacza jest przystosowany do radzenia sobie z trucizną i potrafi ją neutralizować. Jednak tak uboga dieta nie jest zbyt energetyczna. I dlatego właśnie koala tak oszczędnie nią dysponuje, odpoczywając nawet 20 godzin na dobę. To wręcz odwrotność ruchliwego brzdąca, z którym masz do czynienia. On nie śpi, tylko ładuje baterie. I to w dodatku w trybie przyspieszonym. 

Używając  Attipasów jako pierwszych butów dla dziecka będziesz mieć pewność, że dbasz o jego zdrowie, a to zaprocentuje w przyszłości. Cały układ ruchu człowieka jest systemem naczyń połączonych i wada jednego z jego elementów rzutuje na całość.

Buciki dla dzieci Attipas dbają o małe stopy, pozwalając im rosnąć tak, jak natura chciała – swobodnie i nieskrępowanie.

Attipas-pierwsze-buty-dla-dziecka-Bong-Bong-Navy-1
Attipas-buciki-dzieciece-Bong-Bong-Navy-1

Zaczynając od palców, które mogą poruszać się bez ograniczeń i tym samym wzmacniać mięśnie stopy. Poprzez środek stopy, w którym skarpetobuty są idealnie dopasowane, nie uciskają jej w żadnym punkcie, nawet gdy ma ona wysokie podbicie. Kończąc na pięcie – zabudowanej do optymalnej wysokości, by zapobiegać wykrzywianiu stopy na boki. 

Staw skokowy jest uwolniony, więc malec może swobodnie zmieniać pozycje i czuć się tak, jakby był bez butów. Podeszwa jest lekka i elastyczna, co jest niezwykle ważne dla stawiającego pierwsze kroki dziecka. Otworki na spodzie ułatwiają wentylację i zwiększają komfort użytkowania, nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Cienka podeszwa umożliwia czucie podłoża i ćwiczenie równowagi, gwarantując możliwość prawidłowego przetaczania stopy podczas chodzenia. Skarpetka jest elastyczna i ułatwia zakładanie bucików. Dzięki niej te pomysłowe pierwsze buty dla dziecka są niezwykle łatwe do wyczyszczenia i można je prać w pralce.

Więcej informacji na temat dlaczego warto, aby pierwszymi butami dla dziecka zostały właśnie Attipasy znajdziesz w zakładce O Attipas lub na naszym blogu. I jeszcze jedna porada: może dzięki dwóm różnym aplikacjom na modelu Bong Bong Navy łatwiej będzie nauczyć malca na którą nogę założyć bucik? Przetestujcie to rozwiązanie, a na informację zwrotną czekamy zawsze na kanałach w mediach społecznościowych.

Skład bucików Attipas:

Wszystkie Attipasy wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów:

Attipasy standard (większość modeli oprócz Aqua-X i Bamboo):

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - bawełna 80%, elastan 17%,
         - przędza kauczukowa 2%,
         - przędza poliuretanowa 1%

2. Podeszwa: TPR 100% (testowany, nietoksyczny)

Attipasy z Technologią MIPAN Aqua-X

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - nylon 92,6%,
         - przędza kauczukowa 3,9%,
         - przędza poliuretanowa 3,5%

2. Podeszwa: TPR 100% (testowany, nietoksyczny)

Seria BAMBOO

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - przędza bambusowa (Rayon) 41,1%,
       - nylon 30%,
       - bawełna 22,6%,
       - przędza kauczukowa 3,3%,
       - przędza poliuretanowa 3%.

2. Podeszwa: TPR 100% (testowany, nietoksyczny)

Seria KNIT SNEAKERS

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - bawełna 80%,
       - spandex 17%,
       - przędza kauczukowa 2%,
       - przędza poliuretanowa 1%.

2. Podeszwa: TPR 100% (testowany, nietoksyczny)

Więcej o naszych bucikach przeczytasz na stronie O Attipas.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Może spodobać Ci się również: