Idź do sklepu
buciki niemowlęce dziecięce dla dziewczynki dla chłopca szare Attipas Nordic Gray
  • buciki niemowlęce dziecięce dla dziewczynki dla chłopca szare Attipas Nordic Gray

ATTIPAS buty do nauki chodzenia Nordic Gray

Klasyczna szarość na podeszwie ze skarpetą w tym samym kolorze, muśniętą kroplą błękitu i słonecznej żółci, powoduje, że ten model bucików Attipas prezentuje się bardzo spokojnie, a przy tym niezwykle szlachetnie. Idealne butki zarówno in, jak i outdorowe.

84,90 zł
76,41 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 15.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

NORDIC GRAY - Klasyczna szarość na podeszwie ze skarpetą w tym samym kolorze, muśniętą kroplą błękitu i słonecznej żółci, powoduje, że ten model bucików Attipas prezentuje się bardzo spokojnie, a przy tym niezwykle szlachetnie. Dziecięcy desing w najlepszym wydaniu, dla czujących i lubiących modę. Idealne butki zarówno in, jak i outdorowe. Z czym się nam kojarzą norweskie wzory? Oczywiście przede wszystkim z zimą, świętami i z przyrodą. Mało tego one są do niej niemal przypisane. Płatki śniegu w tysiącach odmian – w naturze każdy jest inny – renifery, choinki. Dziergane, wyszywane, malowane prostymi kreskami, krzyżykami – trochę przypominają dziecięce obrazki. Są tak proste i piękne, jak skandynawski design. 

Jakie są Attipasy?

Więcej na temat bucików dla dzieci Attipas przeczytasz na stronie O ATTIPAS.

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
Komentarze (0)