Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Buty do nauki chodzenia niemowlęce dziecięce Attipas Rainbow Green
  • Buty do nauki chodzenia niemowlęce dziecięce Attipas Rainbow Green
  • pierwsze buty do nauki chodzenia dla dziewczynki dla chłopca kolorowe paski Rainbow Green

Attipas Buciki Dla Dziecka Rainbow Green

To dopiero niespodziewana feeria barw, w postaci szalonych kolorowych pasków, odcinających na białym tle skarpety, dodatkowo w połączeniu z neonowo limonkową podeszwą. Kolory zestawiono w taki sposób, że z powodzeniem można te Attipaski założyć i chłopcu i dziewczynce.

79,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

RAINBOW GREEN - To dopiero niespodziewana feeria barw, w postaci szalonych kolorowych pasków, odcinających na białym tle skarpety, dodatkowo w połączeniu z neonowo limonkową podeszwą. Kolory zestawiono w taki sposób, że z powodzeniem można te Attipaski założyć i chłopcu i dziewczynce. Uwierz, że nawet pośród gromadki maluchów nie stracisz z oczu swojej pociechy, dzięki tym szałowym butkom. 

Tęcza, choć jest zjawiskiem  czysto fizycznym, bo to światło rozszczepiane przez krople deszczu, od zawsze postrzegana była magicznie. Pojawia się w opisach już od zarania dziejów, a na przestrzeni wieków stanowiła wiele różnych symboli. W modzie to częsty i powtarzający się co kilka sezonów motyw przewodni wielu pokazów światowych projektantów, którzy w jednym są zgodni: zestawiamy ze sobą albo delikatne pastele albo intensywne, często neonowe odpowiedniki.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: