Filtry
BUTY DZIECIĘCE ATTIPAS DLA DZIEWCZYNKI I DLA CHŁOPCA
  • BUTY DZIECIĘCE ATTIPAS DLA DZIEWCZYNKI I DLA CHŁOPCA
  • Attipas Zoo Navy
  • Tabela rozmiarów Attipas

ZOO NAVY buty dziecięce ATTIPAS dla dziewczynki i dla chłopca

Jeśli masz w domu podróżnika-marzyciela, miłośnika dzikich zwierząt, którego natura wzywa do wymyślania, przeżywania i odbywania egzotycznych wypraw i przygód, to buciki z motywem słonia będą dla niego idealnym pierwszym krokiem do realizacji tych marzeń.

89,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

ZOO NAVY

Jeśli masz w domu podróżnika-marzyciela, miłośnika dzikich zwierząt, którego natura wzywa do wymyślania, przeżywania i odbywania egzotycznych wypraw i przygód, to buciki z motywem słonia będą dla niego idealnym pierwszym krokiem do realizacji tych marzeń. Niebieski słoń na szarej skarpecie w białe grochy i z granatową podeszwą spodoba się i amatorce i amatorowi przygód. Wizja współczesnego ogrodu zoologicznego jest odzwierciedleniem jego rzeczywistej roli w działaniach podejmowanych na rzecz ochrony dzikich gatunków zwierząt i propagowania idei ochrony przyrody. Dla ogromnej większości dzieci i młodzieży ZOO stanowi miejsce pierwszego kontaktu z dzikimi zwierzętami, pierwszych wrażeń i doznań, jakie nieodłącznie towarzyszą obserwacjom dzikich zwierząt. Najstarszy taki ogród to Tiergarten Schönbrunn w Wiedniu, otwarty w 1752 roku.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 14.00, lub do godziny 14.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł