Ostatnia wysyłka przed weekendem w środę, 7 czerwca. Wysyłki wznawiamy w poniedziałek, 12 czerwca.

Buty dla alergików

Kolekcja bucików dziecięcych Attipas Natural Herb została stworzona z myślą o małych wrażliwcach, którzy reagują zmianami skórnymi na kontakt ze sztucznymi barwnikami. W tej kolekcji barwniki pochodzą z roślin (korkowca amurskiego i orzecha galasowego), są delikatne i charakteryzują się mniej intensywnym wybarwieniem.

Korkowiec amurski ma właściwości wysuszające i jest polecany właśnie skórze problematycznej. Natomiast wyciąg z orzecha galasowego dawniej wykorzystywano do farbowania włosów, a dzisiaj również przy produkcji środków farmakologicznych. Zastosowanie ich w produkcji Attipasów powoduje, że przez nierówne układanie się barwnika mogą być widoczne cienie i plamki. Nie jest to wada produktu, a skutek uboczny wykorzystania kolorów z natury.
Naturalne barwniki są również mniej trwałe i jaśniejsze, dlatego do czyszczenia Attipasów z kolekcji Natural Herb zaleca się użycie zwykłego mydła i ciepłej wody.

NATURAL HERB BLUE

89,90 zł

Czy Twoje dziecko ma bardzo wrażliwą skórę i często reaguje podrażnieniem po kontakcie z ubraniami lub butami? A może ma alergię na sztuczne barwniki, używane przy produkcji odzieży? Jeśli tak, to kolekcja bucików Natural Herb będzie dla niego idealna, ponieważ zawiera tylko naturalne barwniki, delikatne i bezpieczne dla najbardziej wymagającej skóry. Model Natural Herb Blue to biała skarpetka z jasnymi, niebieskimi paskami oraz niebieskoszarą podeszwą. Takie połączenie kolorystyczne będzie pasować zarówno do stylizacji chłopięcych, jak i dziewczęcych.