Filtruj według

Kategorie
Rozmiar
Kolor
Kolor podeszwy
Cena
Filtruj

Buty dla alergików

Attipasy dla alergików. Wybierając odzież i buty dla małych alergików bardzo ważne jest, aby miały one w składzie jak najwięcej naturalnych składników, które nie uczulają wrażliwej skóry dziecka. Zobacz portfolio butów dziecięcych Attipas z kolekcji NATURAL HERB. To specjalnie zaprojektowana seria dla małych alergików, w której zastosowano naturalne barwniki pozyskiwane z KORKOWCA AMURSKIEGO i ORZECHA GALASOWEGO. Obydwa składniki posiadają NATURALNE właściwości, dlatego też nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. Co ciekawe, korkowiec amurski był dawniej powszechnie stosowany w medycynie, posiada właściwości wysuszające i jest polecany problematycznej skórze. Natomiast Orzech Galasowy wykorzystywano jako naturalny środek do farbowania włosów, a zarówno dawniej jak i dziś używa się go w produkcji środków farmakologicznych.  

Buty dla dzieci Attipas z kolekcji NATURAL HERB występują w trzech neutralnych i ponadczasowych wzorach. Aktualnie w portfolio Attipas występują trzy modele zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek: Natural Herb2Tone, Natural Pink i Natural Blue. 

Czyszczenie i konserwacja butów dla dzieci z kolekcji Attipas Natural Herb.

Z uwagi na fakt, że do barwienia butów Attipas z kolekcji Natural Herb użyto wyłącznie naturalnych barwników, zaleca się czyszczenie ręczne. Naturalne barwniki są bowiem mniej trwałe i jaśniejsze, przez co łatwiej blakną w kontakcie z detergentem.  Modele z kolekcji Attipas Natural najlepiej czyścić z użyciem ciepłej wody i szarego mydła po to, aby wyeliminować podrażnienie wrażliwej skóry dziecka w kontakcie z materiałem obuwia dziecięcego.

NATURAL HERB 2TONE

Od 89,90 zł

NATURAL HERB 2TONE to szczególny rodzaj Attipasków, opracowany z myślą głównie o małych wrażliwcach, reagujących alergią na wiele różnych, w tym bezpiecznych materiałów, aby nie pozbawiać ich przyjemności posiadania i użytkowania tych niesamowitych bucików.

NATURAL HERB BLUE

Od 89,90 zł

Czy Twoje dziecko ma bardzo wrażliwą skórę i często reaguje podrażnieniem po kontakcie z ubraniami lub butami? A może ma alergię na sztuczne barwniki, używane przy produkcji odzieży? Jeśli tak, to kolekcja bucików Natural Herb będzie dla niego idealna, ponieważ zawiera tylko naturalne barwniki, delikatne i bezpieczne dla najbardziej wymagającej skóry. Model Natural Herb Blue to biała skarpetka z jasnymi, niebieskimi paskami oraz niebieskoszarą podeszwą. Takie połączenie kolorystyczne będzie pasować zarówno do stylizacji chłopięcych, jak i dziewczęcych.

NATURAL HERB PINK

Od 89,90 zł

NATURAL HERB PINK z pewnością przypadnie do gustu dziewczynkom kochającym wszystko, co różowe. Rodzice docenią natomiast ich delikatność i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry. Ciemna podeszwa to jeszcze więcej swobodnej zabawy, bez obaw przed zabrudzeniem.