Filtry:

Kategorie
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kolor podeszwy
więcej... mniej
Cena
2 90
Filtruj

Buty dla alergików

Attipasy dla alergików. Wybierając odzież i buty dla małych alergików bardzo ważne jest, aby miały one w składzie jak najwięcej naturalnych składników, które nie uczulają wrażliwej skóry dziecka. Zobacz portfolio butów dziecięcych Attipas z kolekcji NATURAL HERB. To specjalnie zaprojektowana seria dla małych alergików, w której zastosowano naturalne barwniki pozyskiwane z KORKOWCA AMURSKIEGO i ORZECHA GALASOWEGO. Obydwa składniki posiadają NATURALNE właściwości, dlatego też nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. Co ciekawe, korkowiec amurski był dawniej powszechnie stosowany w medycynie, posiada właściwości wysuszające i jest polecany problematycznej skórze. Natomiast Orzech Galasowy wykorzystywano jako naturalny środek do farbowania włosów, a zarówno dawniej jak i dziś używa się go w produkcji środków farmakologicznych.  

Buty dla dzieci Attipas z kolekcji NATURAL HERB występują w trzech neutralnych i ponadczasowych wzorach. Aktualnie w portfolio Attipas występują trzy modele zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek: Natural Herb2Tone, Natural Pink i Natural Blue. 

Czyszczenie i konserwacja butów dla dzieci z kolekcji Attipas Natural Herb.

Z uwagi na fakt, że do barwienia butów Attipas z kolekcji Natural Herb użyto wyłącznie naturalnych barwników, zaleca się czyszczenie ręczne. Naturalne barwniki są bowiem mniej trwałe i jaśniejsze, przez co łatwiej blakną w kontakcie z detergentem.  Modele z kolekcji Attipas Natural najlepiej czyścić z użyciem ciepłej wody i szarego mydła po to, aby wyeliminować podrażnienie wrażliwej skóry dziecka w kontakcie z materiałem obuwia dziecięcego.

NATURAL HERB 2TONE

Od 89,90 zł

NATURAL HERB 2TONE to szczególny rodzaj Attipasków, opracowany z myślą głównie o małych wrażliwcach, reagujących alergią na wiele różnych, w tym bezpiecznych materiałów, aby nie pozbawiać ich przyjemności posiadania i użytkowania tych niesamowitych bucików.

NATURAL HERB BLUE

Od 89,90 zł

NATURAL HERB BLUE. Jeżeli marzysz o tym, aby Twój skarb, cierpiący atopowe zapalnie skóry lub różnego rodzaju alergie, wyglądał pięknie i stylowo, masz taką możliwość. Attipaski Natural Herb są nie tylko śliczne, ale także szczególnie dbają o zdrowie Twojego dziecka.

NATURAL HERB PINK

Od 89,90 zł

NATURAL HERB PINK to Attipaski zaprojektowanie przede wszystkich dla małych modystek, które z powodu wrażliwej skóry nie mogą pozwolić sobie na buciki, które zawierają jakiekolwiek barwniki inne niż naturalne.

WKŁADKI do bucików Attipas

2,90 zł

Wkładki idealnie dopasowują się do podeszwy zwiększając komfort użytkowania. Nie są profilowane, więc nie mają negatywnego wpływu na stopę dziecka. Wkładki nie są częścią produktu - buty Attipas.