Filtry
Buciki niemowlęce dziewczęce dla dziewczynki do nauki chodzenia do przedszkola do żłobka
  • Buciki niemowlęce dziewczęce dla dziewczynki do nauki chodzenia do przedszkola do żłobka
  • Pierwsze buty dla dziewczynki lekkie elastyczne dziewczęce

ATTIPAS buciki dla dziewczynki Attibebe Sky

Niemniej urocze od siostrzanych Attibebe Pink są buciki Attibebe Sky, w kolorze błękitnego, pogodnego, letniego nieba. Optymistyczne kolory: błękit, róż, fiolet, turkus i słoneczny żółty oraz optymistyczne wzory kwiatków, chmurek, serduszek wywołają uśmiech na każdej dziewczęcej twarzy.

89,90 zł
71,92 zł
Rozmiar
Dostępność: Niedostępne w tym rozmiarze Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

ATTIBEBE SKY - niemniej urocze od siostrzanych Attibebe Pink, buciki Attibebe Sky w kolorze błękitnego pogodnego letniego nieba. Optymistyczne kolory: błękit, róż, fiolet, turkus i słoneczny żółty oraz optymistyczne wzory kwiatków, chmurek, serduszek wywołają uśmiech na każdej dziewczęcej twarzy. Nie zapominaj, że są nie tylko piękne, ale także bezpieczne i zdrowe dla stóp Twojej córeczki. Norweskie motywy na ubraniach i we wnętrzach to wizytówka Skandynawii. Ich regularne pojawianie się w modzie przekonuje, że nie są zarezerwowane wyłącznie dla narciarzy i nie tylko na zimę. To popularny wzór i kolorystyka, która w długą, srogą i ponurą skandynawską zimę odnosząc się do  kolorów przyrody, nieba, lata i ciepła, wnosi przytulność i optymizm.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również: