Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas buciki dla dzieci Basic Charcoal
  • Attipas buciki dla dzieci Basic Charcoal
  • Attipas tabela rozmiarów
  • Attipas Basic Charcoal
  • Attipas Basic Charcoal

ATTIPAS buciki dla dzieci Basic Charcoal

Antracytowa podeszwa i melażnowa skarpetka, ozdobiona na górze malutkimi trzema gwiazdkami, to wyczekiwany model Basic z najnowszej kolekcji bucików dla dzieci Attipas. Ze względu na dwuwarstwową, cieplejszą skarpetkę, polecamy go szczególnie na wiosenne i jesienne spacery.

89,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas buciki dla dzieci Basic Charcoal to kolorowy melanż na skarpetce, który pięknie współgra z szarością podeszwy. Przypomina rozgwieżdżone niebo tuż przed świtem. Minimalistyczna aplikacja na górze skarpetki dodatkowo uatrakcyjnia wygląd tego modelu. Będzie pasował zarówno do stylizacji dziewczęcych, jak i chłopięcych. Antracyt pasuje do każdego koloru, więc możliwości dopasowania jest naprawdę dużo. W modelu bucików dla dzieci Attipas Basic Charcoal skarpetka jest dwuwarstwowa, więc zapewni komfort cieplny jeszcze późną wiosną i wczesną jesienią.

 Gwiazdy są niezwykle ciekawe i od początku ludzkości budzą zachwyt i zainteresowanie. I mimo, że w dziecięcych bajkach i kołysankach mówi się o ich migotaniu, jest to tylko złudzenie, spowodowane zakłóceniami w atmosferze, powstającymi na drodze światła. Astronomowie uważają, że we Wszechświecie jest ich co najmniej 70 sekstilionów, czyli 230 miliardów razy więcej, niż w naszej galaktyce. Najbliższą Ziemi gwiazdą jest Słońce, nazywane Żółtym Karłem. Istnieje wiele różnych rodzajów gwiazd. Gwiazdy normalne są kategoryzowane według koloru – najmniejsze czerwone, średnie są żółte, a największe niebieskie i bardzo jasne. Na skarpetce bucików dla dzieci Attipas Basic Charcoal znalazły się reprezentacje każdej z nich. Poczuj kosmiczne możliwości naszych skarpetobutów i daj dziecku możliwość odkrywania własnych galaktyk.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: