Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas Royal Peach
  • Attipas Royal Peach
  • Attipas Royal Peach
  • Attipas Royal Peach

Buciki dla dziewczynki Attipas Royal Peach

Attipas Royal Peach to prawdziwie królewski model wśród bucików dla dziewczynki Attipas, dostępny w delikatnym, brzoskwiniowym kolorze. Znakiem szczególnym jest tiulowa kokarda, w brokatowe kropki.

99,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas Royal Peach to iście królewski model bucików dla dziewczynki w kolorze brzoskwiniowym.

Delikatność i wdzięk to pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy na widok kolekcji Royal. Gładka skarpetka zakończona luźnym ściągaczem została ozdobiona kokardką z brokatowego tiulu, która jest do niej przymocowana za pomocą ozdobnej tasiemki w dopasowanym kolorze.

Jednolita kolorystyka tego modelu bucików dla dziewczynki sprawia, że bardzo łatwo dopasować ją do wielu stylizacji. Szczególnie tych w ulubionych kolorach małych elegantek. To kolejna propozycja na wyjątkowe okazje, takie jak pierwsze urodziny, uroczystości rodzinne (śluby, wesela, komunie) czy na żłobkowy, lub przedszkolny galowy występ.

Jak we wszystkich bucikach dla dzieci Attipas podeszwa jest niezwykle miękka i lekka, swobodnie poddaje się ruchom stóp. Palce mają dużo miejsca do tego, by się poruszać. Przez cienką podeszwę dziecko czuje podłoże, co dodatkowo wpływa na jego rozwój poznawczy, a także pomaga ćwiczyć przenoszenie ciężaru ciała i równowagę. Otworki w podeszwie umożliwiają prawidłową wentylację i zwiększają komfort. To wszystko, w połączeniu z pięknym wyglądem sprawia, że ten brzoskwiniowy model bucików dla dziewczynki to niezwykle ciekawa propozycja na wszystkie wyjątkowe okazje.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE