Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry

Attipas buciki dla dziewczynki Cool Summer Pink

NOWOŚĆ. Prawdziwa rewolucja w letnich butach na pierwsze i kolejne kroki! Porzuć niewygodne, obcierające stopy sandały na rzecz ultralekkich, elastycznych bucików Attipas z kolekcji Cool Summer. To zupełnie nowa kategoria przewiewnych bucików na lato i do wody, która właśnie wzbogaciła portfolio kultowej marki obuwia dziecięcego Attipas.

89,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas Cool Summer Pink

COOL SUMMER PINK - Prawdziwa rewolucja w letnich butach na pierwsze i kolejne kroki.

Porzuć niewygodne, obcierające stopy sandały na rzecz ultralekkich, elastycznych bucików Attipas z kolekcji Cool Summer. To zupełnie nowa kategoria przewiewnych bucików na lato i do wody, która właśnie wzbogaciła portfolio kultowej marki obuwia dziecięcego Attipas.

Przygotuj swoje dziecko na lato. Zapewnij mu bezpieczeństwo i wygodę dzięki najnowszej kolekcji butów dziecięcych Attipas, która została zaprojektowana specjalnie na letnie miesiące, afrykańskie upały i wodne szaleństwa nad morzem, jeziorem czy na basenie. 

Buciki dla dziecka Attipas Cool Summer Pink
ATTIPAS BUCIKI DLA DZIEWCZYNKI COOL SUMMER PINK

Attipasy z kolekcji Cool Summer z zostały wykonane z szybkoschnącego, siateczkowego  materiału o współczynniku ochrony przeciwsłonecznej 50+, dzięki czemu są jeszcze bardziej przewiewne. Wyposażona w otworki wentylacyjne podeszwa doskonale chroni przed poślizgiem, co sprawia, że są wprost stworzone do poruszania się po śliskiej powierzchni wokół basenu. Po zabawie na piasku wystarczy wypłukać je pod bieżącą wodą lub uprać w pralce, w przypadku trudniejszych zabrudzeń (delikatny detergent, niska temperatura). Obuwie letnie Attipas bardzo łatwo się zakłada, a niska i cienka skarpetka daje dziecku poczucie, jakby chodziło boso. Jej elastyczność sprawia, że z łatwością dopasuje się nawet do pulchnej stopy z wysokim podbiciem. Nowe kolekcj butów na lato Attipas Cool Summer dostępna jest w trzech pastelowych kolorach: jasno-różowym (Attipas Cool Summer Pink), jasno-niebieskim (Attipas Cool Summer Blue) orz jasno-żółtym (Attipas Cool Summer Yellow). Dostępne rozmiary: od M do XL (13,5 cm długości stopy dziecka).

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: