Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
buciki dziewczęce dla dziewczynki lekkie elastyczne Attipas Flower Gray
  • buciki do nauki chodzenia lekkie elastyczne przewiewne Attipas Flower Gray
  • pierwsze buty dla dziewczynki Attipas Flower Gray
  • buciki dziewczęce dla dziewczynki lekkie elastyczne Attipas Flower Gray

ATTIPAS buciki dla dziewczynki Flower Gray

Flower Gray to przepiękny wzór bucików dla prawdziwych elegantek! Ten wyjątkowy model butów dla dziewczynek charakteryzuje się stonowaną kolorystyką w połączeniu z bielą. Wyraźna i prosta aplikacja białego kwiatka o żółtym środku podkreśla wyjątkowy charakter tego modelu.

79,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

FLOWER GRAY - Flower Gray to przepiękny wzór bucików dla prawdziwych elegantek! Ten wyjątkowy model butów dla dziewczynek charakteryzuje się stonowaną kolorystyką w połączeniu z bielą. Wyraźna i prosta aplikacja białego kwiatka o żółtym środku podkreśla wyjątkowy charakter tego modelu. Ciemna podeszwa i skarpeta nie uwidoczni przypadkowych zabrudzeń.Jeśli szukacie galowych bucików na ważne okazje, to model Attipas Flower Gray będzie strzałem w dziesiątkę. Wystarczy już tylko założyć białą koszulkę i ciemną spódniczkę lub sukienkę, a efekt będzie piorunujący! Pomimo poważnego design’u Attipasów, wzór kwiatuszka sprawi, że całość będzie wyglądała niezwykle uroczo i delikatnie.  

Elastyczna, antypoślizgowa oraz oddychająca podeszwa doskonale poradzi sobie z trudem zdobywania placów zabaw czy podczas odkrywczych wędrówek po lesie i szybko się nie zabrudzi. A nawet jeśli buciki się zabłocą, to wystarczy je wrzucić do woreczka do prania bielizny i wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE