Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
buciki dziewczęce dla dziewczynki do nauki chodzenia Attipas Natural Herb Pink
  • buciki dziewczęce dla dziewczynki do nauki chodzenia Attipas Natural Herb Pink
  • pierwsze buty dla dziewczynki lekkie elastyczne przewiewne Attipas Natural Herb Pink

ATTIPAS pierwsze buty Natural Herb Pink

NATURAL HERB PINK z pewnością przypadnie do gustu dziewczynkom kochającym wszystko, co różowe. Rodzice docenią natomiast ich delikatność i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry. Ciemna podeszwa to jeszcze więcej swobodnej zabawy, bez obaw przed zabrudzeniem.

79,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

NATURAL HERB PINK - Czy Twoje dziecko ma bardzo wrażliwą skórę i często reaguje podrażnieniem po kontakcie z ubraniami lub butami? A może ma alergię na sztuczne barwniki, używane przy produkcji odzieży? Jeśli tak, to kolekcja bucików Natural Herb będzie dla niego idealna, ponieważ zawiera tylko naturalne barwniki, delikatne i bezpieczne dla najbardziej wymagającej skóry. Zastosowano tu barwniki pozyskane z orzecha galasowego, wykorzystywanego od setek lat w Chinach i Indiach w kuchni i medycynie, a w przemyśle do produkcji garbników, taniny i atramentu oraz z korkowca amurskiego – wykorzystywanego nie tylko w farbiarstwie, ale także w medycynie dzięki właściwościom przeciwzapalnym i odkażającym.

Model Natural Herb Pink z pewnością przypadnie do gustu dziewczynkom kochającym wszystko, co różowe. Rodzice docenią natomiast ich delikatność i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry. Ciemna podeszwa to jeszcze więcej swobodnej zabawy, bez obaw przed zabrudzeniem.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: