Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
pierwsze buty dla dziecka do nauki chodzenia do żłobka do przedszkola Attipas Pet Charcoal
  • pierwsze buty dla dziecka do nauki chodzenia do żłobka do przedszkola Attipas Pet Charcoal
  • buciki niemowlęce dziecięce chłopięce dziewczęce Attipas Pet Charcoal

ATTIPAS buciki dla dziecka Pet Charcoal

Czy można mieć ulubione buciki i zwierzątko w jednym? Tak, to niezwykle urokliwa kolekcja Attipas Pet. Buty - kotki dla chłopców z serii Attipas Pet Charcoal to najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych miłośników pluszowych zwierzątek.

99,90 zł
69,93 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

PET CHARCOAL - Dlaczego nowa kolekcja butów dla dzieci Attipas Pet jest tak wyjątkowa? Poza zastosowaniem przepięknych wzorów ulubionych zwierzątek, skarpeta obuwia dziecięcego Attipas Pet została wykonana z dwuwarstwowego materiału, co czyni buciki niezwykle wytrzymałymi na mechaniczne uszkodzenia i może posłużyć kolejnym pokoleniom w kolejnych latach użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla oszczędnych i ekologicznych mam, dla których prawidłowy rozwój stopy dziecka jest priorytetem.

Niezwykle sprawnie udało się wpasować trzy ulubione kolory większości chłopców w model Attipas Pet Charcoal, gdzie zawsze modny błękit odcina przyjazna mordka czarnego kotka w białe cętki. A które z dzieci nie lubi małych kotków? Te kochane futrzaki są obok piesków najpopularniejszymi motywami występującymi w zabawkach małych dzieci. 

Buty - kotki dla chłopców z serii Attipas Pet Charcoal to najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych miłośników pluszowych zwierzątek.

W nowej kolekcji Attipas Pet dostępne są także inne modele bucików dziecięcych, takich jak: Pet Gray ze wzorem w króliczki oraz Pet Black – w pandy.

Elastyczna, antypoślizgowa oraz oddychająca podeszwa doskonale poradzi sobie z trudem zdobywania placów zabaw czy podczas odkrywczych wędrówek po lesie i szybko się nie zabrudzi. A nawet jeśli buciki się zabłocą, to wystarczy je wrzucić do woreczka do prania bielizny i wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: