Filtry
Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buciki dla dzieci Zootopia Deer

Te rudobrązowe, śpiące jelonki to kolejna z naszych nowości. Kremowe rogi są pluszowe i przez to trochę trójwymiarowe. Kolory podeszwy i skarpetki są takie same, kojarzą się z ciepłymi kolorami jesieni. Nie znaczy to absolutnie, że można ich używać tylko na zewnątrz i tylko jesienią. Sprawdzą się równie świetnie jako kapcie.

81,22 zł
73,09 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosi: 99,90 zł

Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Długość wkładki / Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

W butach dla dzieci Attipas Zootopia Deer rudobrązowa podeszwa w połączeniu ze skarpetką w tym samym kolorze jeszcze lepiej podkreśla zwierzęcy print na górze skarpetki. Nowością w tej kolekcji skarpetobutów Attipas są pluszowe rogi, które odcinają się wyraźnie na tle zwartego ściegu reszty skarpetki. Kolor faktycznie przypomina futro jelenia. Wiesz, że w Polsce jelenie występują w niemal każdym, większym kompleksie leśnym? Najchętniej takim, gdzie nie ma zbyt dużego zakrzewienia i łatwo porusza=ć się z obfitym porożem. Mamy nadzieje, że drzemiące jelonki z naszej kolekcji również odwiedzą niejeden las. I nie tylko las. Buty dla dzieci Attipas z kolekcji Zootopia sprawdzą się doskonale niemal w każdych warunkach – na placu zabaw, w żłobku, przedszkolu, na sali zabaw i wszędzie tam, gdzie mogą pełnić rolę obuwia na zmianę. Gdy się pobrudzą, można wyprać je w pralce. Sprawdzą się zarówno podczas stawiania pierwszych, ostrożnych kroków, jak i później, gdy sztuka chodzenia zostanie już opanowana do perfekcji. A wszystko dzięki wyjątkowemu kształtowi podeszwy, która dopasowuje się do stopy i potrzeb dziecka. Stopie pozwala na zdrowy rozwój, a dziecku na beztroską zabawę. 

Rudobrązowy kolor skarpetki bucików dla dziecka Attipas Zootopia Deer będzie się dobrze komponować z kolorami natury: brązami, beżami, ciemną zielenią, szarością, a także z granatem lub czernią. Jeśli zechcesz podzielić się z nami swoim pomysłem na stylizację z skarpetobutami Zootopia Deer w roli głównej, czekamy z niecierpliwością. Znajdź nas w mediach społecznościowych i dołącz do kolorowej rodziny fanów bucików dla dzieci Attipas.

Materiały użyte do produkcji bucików Attipas:

Wszystkie Attipasy wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów:

Attipasy standard (większość modeli oprócz Aqua-X i Bamboo):

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - bawełna 80%, elastan 17%,
         - przędza kauczukowa 2%,
         - przędza poliuretanowa 1%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Attipasy z Technologią MIPAN Aqua-X

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - nylon 92,6%,
         - przędza kauczukowa 3,9%,
         - przędza poliuretanowa 3,5%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria BAMBOO

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - przędza bambusowa (Rayon) 41,1%,
       - nylon 30%,
       - bawełna 22,6%,
       - przędza kauczukowa 3,3%,
       - przędza poliuretanowa 3%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria KNIT SNEAKERS

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - bawełna 80%,
       - spandex 17%,
       - przędza kauczukowa 2%,
       - przędza poliuretanowa 1%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Więcej o naszych bucikach przeczytasz na stronie O Attipas.

Filozofia Barefoot w butach Attipas

Filozofia "Barefoot", czyli "Boso", opiera się na przekonaniu, że chodzenie boso jest najbardziej naturalnym i zdrowym sposobem poruszania się dla ludzkich stóp. Właśnie z tej idei wzięły się buty Attipas, które mają za zadanie naśladować uczucie chodzenia boso, a jednocześnie zapewniać ochronę stopy.

Naturalna pozycja stopy

Attipas zostały zaprojektowane tak, aby naśladować kształt i funkcję dziecięcej stopy. Dzięki temu stopa pozostaje w naturalnej pozycji, bez niepotrzebnego wygięcia czy ucisku.

Czucie podłoża

Podeszwa butów jest cienka i elastyczna, co pozwala na lepsze odczuwanie podłoża przez dziecko. Dzięki temu maluch może lepiej rozumieć świat pod swoimi stopami i rozwijać koordynację ruchową.

Wsparcie dla architektury stopy

Chociaż buty Attipas są miękkie i elastyczne, oferują odpowiednie wsparcie dla łuku stopy, zapewniając jej prawidłowy rozwój.

Szeroki przód buta

Konstrukcja buta pozwala na swobodne rozprzestrzenianie się palców w naturalny sposób, co jest kluczowe dla prawidłowego balansu i stabilności.

Brak sztywnych elementów

Buty Attipas nie mają twardych wstawek czy niepotrzebnych usztywnień, co oznacza, że stopa może się swobodnie poruszać i dostosowywać do różnorodnych powierzchni.

Zapobieganie deformacjom

Dzięki swojej konstrukcji, buty Attipas pomagają w prewencji przed nieprawidłowościami i deformacjami stopy, które mogą wyniknąć z noszenia niewłaściwego obuwia.

Wspierając ideę Barefoot, buty Attipas oferują to, co najlepsze z obu światów - uczucie chodzenia boso z jednoczesnym komfortem i ochroną, które daje obuwie. To doskonały wybór dla rodziców, którzy pragną wspierać naturalny rozwój stóp swojego dziecka.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Może spodobać Ci się również:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.