Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buciki dla dzieci Zootopia Deer

Te rudobrązowe, śpiące jelonki to kolejna z naszych nowości. Kremowe rogi są pluszowe i przez to trochę trójwymiarowe. Kolory podeszwy i skarpetki są takie same, kojarzą się z ciepłymi kolorami jesieni. Nie znaczy to absolutnie, że można ich używać tylko na zewnątrz i tylko jesienią. Sprawdzą się równie świetnie jako kapcie.

99,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

W butach dla dzieci Attipas Zootopia Deer rudobrązowa podeszwa w połączeniu ze skarpetką w tym samym kolorze jeszcze lepiej podkreśla zwierzęcy print na górze skarpetki. Nowością w tej kolekcji skarpetobutów Attipas są pluszowe rogi, które odcinają się wyraźnie na tle zwartego ściegu reszty skarpetki. Kolor faktycznie przypomina futro jelenia. Wiesz, że w Polsce jelenie występują w niemal każdym, większym kompleksie leśnym? Najchętniej takim, gdzie nie ma zbyt dużego zakrzewienia i łatwo poruszać się z obfitym porożem. Mamy nadzieje, że drzemiące jelonki z naszej kolekcji również odwiedzą niejeden las. I nie tylko las. Buty dla dzieci Attipas z kolekcji Zootopia sprawdzą się doskonale niemal w każdych warunkach – na placu zabaw, w żłobku, przedszkolu, na sali zabaw i wszędzie tam, gdzie mogą pełnić rolę obuwia na zmianę. Gdy się pobrudzą, można wyprać je w pralce. Sprawdzą się zarówno podczas stawiania pierwszych, ostrożnych kroków, jak i później, gdy sztuka chodzenia zostanie już opanowana do perfekcji. A wszystko dzięki wyjątkowemu kształtowi podeszwy, która dopasowuje się do stopy i potrzeb dziecka. Stopie pozwala na zdrowy rozwój, a dziecku na beztroską zabawę. 

Rudobrązowy kolor skarpetki bucików dla dziecka Attipas Zootopia Deer będzie się dobrze komponować z kolorami natury: brązami, beżami, ciemną zielenią, szarością, a także z granatem lub czernią. Jeśli zechcesz podzielić się z nami swoim pomysłem na stylizację z skarpetobutami Zootopia Deer w roli głównej, czekamy z niecierpliwością. Znajdź nas w mediach społecznościowych i dołącz do kolorowej rodziny fanów bucików dla dzieci Attipas.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: