Filtry
Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas buciki dla dzieci Zootopia Deer
  • Attipas Zootopia Deer
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buciki dla dzieci Zootopia Deer

Te rudobrązowe, śpiące jelonki to kolejna z naszych nowości. Kremowe rogi są pluszowe i przez to trochę trójwymiarowe. Kolory podeszwy i skarpetki są takie same, kojarzą się z ciepłymi kolorami jesieni. Nie znaczy to absolutnie, że można ich używać tylko na zewnątrz i tylko jesienią. Sprawdzą się równie świetnie jako kapcie.

99,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

W butach dla dzieci Attipas Zootopia Deer rudobrązowa podeszwa w połączeniu ze skarpetką w tym samym kolorze jeszcze lepiej podkreśla zwierzęcy print na górze skarpetki. Nowością w tej kolekcji skarpetobutów Attipas są pluszowe rogi, które odcinają się wyraźnie na tle zwartego ściegu reszty skarpetki. Kolor faktycznie przypomina futro jelenia. Wiesz, że w Polsce jelenie występują w niemal każdym, większym kompleksie leśnym? Najchętniej takim, gdzie nie ma zbyt dużego zakrzewienia i łatwo poruszać się z obfitym porożem. Mamy nadzieje, że drzemiące jelonki z naszej kolekcji również odwiedzą niejeden las. I nie tylko las. Buty dla dzieci Attipas z kolekcji Zootopia sprawdzą się doskonale niemal w każdych warunkach – na placu zabaw, w żłobku, przedszkolu, na sali zabaw i wszędzie tam, gdzie mogą pełnić rolę obuwia na zmianę. Gdy się pobrudzą, można wyprać je w pralce. Sprawdzą się zarówno podczas stawiania pierwszych, ostrożnych kroków, jak i później, gdy sztuka chodzenia zostanie już opanowana do perfekcji. A wszystko dzięki wyjątkowemu kształtowi podeszwy, która dopasowuje się do stopy i potrzeb dziecka. Stopie pozwala na zdrowy rozwój, a dziecku na beztroską zabawę. 

Rudobrązowy kolor skarpetki bucików dla dziecka Attipas Zootopia Deer będzie się dobrze komponować z kolorami natury: brązami, beżami, ciemną zielenią, szarością, a także z granatem lub czernią. Jeśli zechcesz podzielić się z nami swoim pomysłem na stylizację z skarpetobutami Zootopia Deer w roli głównej, czekamy z niecierpliwością. Znajdź nas w mediach społecznościowych i dołącz do kolorowej rodziny fanów bucików dla dzieci Attipas.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 14.00, lub do godziny 14.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również: