Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Butu do nauki chodzenia dla dziewczynki, dla chłopca, krótka skarpetka Attipas See Through Yellow
  • Butu do nauki chodzenia dla dziewczynki, dla chłopca, krótka skarpetka Attipas See Through Yellow
  • Skarpetobuty letnie dziewczęce, chłopięce, żółte, Attipas See Throug Yellow
  • Pierwsze buty, na pierwsze kroki, krótka skarpetka, dla dziewczynki, dla chłopca Attipas See Through Yellow

ATTIPAS skarpetobuty do nauki chodzenia See Through Yellow

Attipas See Through w najnowszej kolekcji butów do nauki chodzenia. Zastosowano krótką, cienką, słonecznie żółtą skarpetkę, połączoną z transparentną podeszwą dla maksymalnego komfortu małych stóp nawet w gorące letnie dni. Idealne do wody.

89,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Letnia kolekcja bucików do nauki chodzenia Attipas See Through to soczyste kolory skarpetki (słonecznie żółty, słodko różowy), transparentna podeszwa i krótsza skarpetka dla większego komfortu w upalne dni. Idealne jako buty do wody dla dzieci, kapcie do żłobka lub przedszkola albo po prostu miękkie buty na pierwsze kroki. 

Skarpetobuty Attipas to zawsze dobry wybór – czy szukasz pierwszych butów, czy uniwersalnego obuwia do wykorzystania w różnych warunkach. Kolekcja See Through to możliwość zaobserwowania technologii produkcji Attipasów – skarpetka jest połączona z podeszwą na całej powierzchni, bez użycia kleju, co gwarantuje, że nasze skarpetobuty są bezpieczne dla zdrowia i antyalergiczne. Orzeźwiające kolory kojarzą się z latem i odpoczynkiem, piękną pogodą i soczystymi owocami. Krótka skarpetka dopasowuje się do stopy i dzięki dominującej w składzie bawełnie gwarantuje komfort i wygodę podczas codziennej zabawy.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: