Filtry
buciki niemowlęce dziecięce dla chłopca dla dziewczynki Ufo Black
  • buciki niemowlęce dziecięce dla chłopca dla dziewczynki Ufo Black
  • pierwsze buty dla dziecka dla dziewczynki dla chłopca zdrowotne Ufo Black

ATTIPAS buciki dla dzieci Ufo Black

Biało-czarna skarpeta ze statkami UFO i zielona neonowa podeszwa kojarzą się nieodparcie z małymi zielonymi ludzikami, przedstawicielami wysoko rozwiniętej cywilizacji pozaziemskiej, dysponującej fantastycznym pojazdem kosmicznym.

84,90 zł
59,43 zł
Rozmiar
Dostępność: Niedostępne w tym rozmiarze Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

UFO BLACK - Biało-czarna skarpeta ze statkami UFO i zielona neonowa podeszwa kojarzą się nieodparcie z małymi zielonymi ludzikami, przedstawicielami wysoko rozwiniętej cywilizacji pozaziemskiej, dysponującej fantastycznym pojazdem kosmicznym. W kreowaniu własnych nowych światów i nieprzewidywalnych przygód ogranicza Was jedynie Wasza niczym nieograniczona wyobraźnia. Zdrowe i bezpieczne pozwolą wybrać się w każdą podróż. UFO informacje o niezidentyfikowanym obiekcie latającym będącym pojazdem cywilizacji pozaziemskiej po raz pierwszy pojawiły się w XIX w. i pochodziły od rolnika z Teksasu, kilka lat poźniej dokładnie opisał jego wygląd, porównując do sterowca Zeppelina, astronom Edward Walter Maunder. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawiają się różnego rodzaju doniesienia o pojawianiu się UFO, a hipotezy o nim doczekały się wielu prób, w tym naukowego, wyjaśnienia.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również:

buciki niemowlęce dziecięce na pierwsze kroki dla dziewczynek dla chłopców Ufo Sky
buciki niemowlęce dziecięce na pierwsze kroki dla dziewczynek dla chłopców Ufo Sky
  • -30%
-30%

UFO SKY

59,43 zł 84,90 zł