Filtry
buciki niemowlęce dziecięce na pierwsze kroki dla dziewczynek dla chłopców Ufo Sky
  • buciki niemowlęce dziecięce na pierwsze kroki dla dziewczynek dla chłopców Ufo Sky

ATTIPAS buciki dla dziecka Ufo Sky

Jeżeli jesteście miłośnikami science fiction, pasjonują Was filmy, opowiadania, śledzicie najnowsze doniesienia w sprawie nowych cywilizacji, to te fantastyczne buciki, w kolorze błękitnego nieba, będą doskonałą inspiracją do zabaw i odkrywania nieznanych galaktyk.

84,90 zł
59,43 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 15.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

UFO SKY - Jeżeli jesteście miłośnikami science fiction, pasjonują Was filmy, opowiadania, śledzicie najnowsze doniesienia w sprawie nowych cywilizacji, to te fantastyczne butki, w kolorze błękitnego nieba, będą doskonałą inspiracją do zabaw i odkrywania nieznanej galaktyki czy to we własnym pokoju, czy z przyjaciółmi w przedszkolu. Warto odwołać się do wyobraźni i czerpać stamtąd pełnymi garściami dla wyczarowania fantastycznych światów i przygód. UFO informacje o niezidentyfikowanym obiekcie latającym będącym pojazdem cywilizacji pozaziemskiej po raz pierwszy pojawiły się w XIX w. i pochodziły od rolnika z Teksasu, kilka lat poźniej dokładnie opisał jego wygląd, porównując do sterowca Zeppelina, astronom Edward Walter Maunder. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawiają się różnego rodzaju doniesienia o pojawianiu się UFO, a hipotezy o nim doczekały się wielu prób, w tym naukowego, wyjaśnienia.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również: