Już są! Zobacz nasze NOWOŚCI!

Polecane wpisy

 • Dlaczego buciki dla dzieci Attipas mają taki niespotykany kształt?
  Dlaczego buciki dla dzieci Attipas mają taki niespotykany kształt?
  2122 Wyświetlenia Polubienia

  To fakt, kształt Attipasów jest wyjątkowy i rzadko spotykany wśród bucików dla dzieci. Szeroki przód budzi uśmiech, zaciekawienie, ale też rodzi pytania. Najwyższy czas na nie odpowiedzieć i pokazać, że kształt bucików dla dzieci Attipas nie jest przypadkowy.

  Czytaj więcej
 • Na skarpetkę? Na bosą stopę? Jak nosić buciki dla dzieci Attipas?
  Na skarpetkę? Na bosą stopę? Jak nosić buciki dla dzieci Attipas?
  8202 Wyświetlenia Polubienia

  Attipasy to coś więcej niż zwykła antypoślizgowa skarpetka, a jednak nie są do końca „prawdziwymi” butami. To powoduje, że pojawiają się pytania na temat ich używania. W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na pytanie jak nosić Attipasy i na co zwracać uwagę. 

  Czytaj więcej
 • Podeszwa w butach – dlaczego jest tak ważna i jaka powinna być?
  Podeszwa w butach – dlaczego jest tak ważna i jaka powinna być?
  4321 Wyświetlenia Polubienia

  Podeszwa to podstawa całego buta. Ma za zadanie zabezpieczać stopę, izolować ją od podłoża i pełni funkcje antypoślizgowe. W zależności od przeznaczenia, podeszwa w butach może być wyprodukowana z różnych materiałów. Może być cienka lub gruba, miękka lub twarda. Jest tą częścią buta, która jest najbardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne i musi naprawdę wiele znieść. Począwszy od różnych warunków atmosferycznych, poprzez rodzaje podłoża, kończąc na ciężarze naszego ciała. W tym artykule...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 20 (7 Pages)