Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas Crab Peach
  • Attipas Crab Peach
  • Tabela Rozmiarów Attipas Polska
  • Attipas Crab Peach
  • Attipas Crab Peach

Buciki na pierwsze kroki Attipas Crab Peach

Letnia oferta bucików na pierwsze kroki Attipas powiększyła się o kolejny model – Crab Peach. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, skąd nazwa kolekcji – wśród różowo-białych pasków ukrył się uśmiechnięty krab.

89,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Letnia oferta bucików na pierwsze kroki Attipas powiększyła się o kolejny model – Crab Peach. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, skąd nazwa kolekcji – wśród różowo-białych pasków ukrył się uśmiechnięty krab. Ma nadzieję na egzotyczne podróże, długie wspólne zabawy i na pewno ucieszy się z kontaktu z wodą, jak każdy krab.

Siateczkowa skarpetka została stworzona z wykorzystaniem technologii AquaX – szybko schnie, jest bardzo przewiewna i zapewni komfort nawet w upalny dzień.

Półprzezroczysta podeszwa tego modelu bucików na pierwsze kroki idealnie współgra z kolorem skarpetki i aplikacji. Jest tak samo miękka, elastyczna i antypoślizgowa jak w innych modelach. Jednak skarpetka jest krótsza, co dodatkowo sprawia, że jest to świetny model na letnie zabawy.

Nam kojarzy się ze słodyczą i soczystością owoców, ale jeśli masz ochotę na bardziej orzeźwiający kolor, sprawdź model bucików dla dzieci Attipas w kolorze miętowym – Crab Mint. 

Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowemu rozmiarowi możesz je zmieścić nawet w kieszeni i zabrać wszędzie tam, gdzie zechcesz.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE