Filtry
Attipas buciki dla dzieci Basic Red
  • Attipas buciki dla dzieci Basic Red
  • Attipas buciki dla dzieci Basic Red
  • Attipas Basic Red
  • tabela rozmiarów Attipas

ATTIPAS buciki dla dzieci Basic Red

Grubsza skarpetka tego modelu bucików dla dzieci Attipas zachęca do wykorzystywania ich podczas spacerów w wiosenne i jesienne dni. Ceglastoczerwona skarpetka została ożywiona dzięki kolorom melanżowych kropeczek, znanym z modeli Shooting Star oraz małej aplikacji, przedstawiającej zachodzące słońce. Jednolity kolor skarpetki daje wiele możliwości dopasowania i będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

99,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 15.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Kolor skarpetki i podeszwy tego modelu bucików dla dzieci Attipas, a także aplikacja przedstawiająca chowające się za horyzontem słońce przypominają jego najpiękniejsze zachody i związane z nimi wspomnienia. Piękny zachód słońca budzi zachwyt, niezależnie od poziomu prezentowanego romantyzmu. Najbardziej magiczne końce dnia można zaobserwować w okolicach równika, choć ze względu na sam czas zachodzenia słońca dłużej możemy się nim cieszyć w naszych szerokościach geograficznych. Nie będziemy tu również rozstrzygać, czy bardziej spektakularne są one nad morzem, czy w górach. Fakt jest taki, że przy ładnej pogodzie można się nim zachwycać nawet w zatłoczonym mieście. Skoro kolory potrafią budzić tak pozytywne emocje, warto przetestować (również) pod tym kątem model skarpetobutów Attipas Basic Red. Jak na Basic przystało, również ten kolor można ciekawie skomponować z resztą stylizacji, ponieważ będzie świetnie współgrał z każdą inną barwą. Wystarczy spojrzeć na wspaniały efekt ożywienia koloru dzięki kolorowym kropeczkom ze skarpetki. Pozostaje zatem życzyć wielu zachwytów, kolorowej codzienności i tworzenia pięknych wspomnień w towarzystwie naszych Attipasów.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również: