Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas buciki dla dzieci Basic Red
  • Attipas buciki dla dzieci Basic Red
  • tabela rozmiarów Attipas
  • Attipas Basic Red
  • Attipas Basic

ATTIPAS buciki dla dzieci Basic Red

Grubsza skarpetka tego modelu bucików dla dzieci Attipas zachęca do wykorzystywania ich podczas spacerów w wiosenne i jesienne dni. Ceglastoczerwona skarpetka została ożywiona dzięki kolorom melanżowych kropeczek, znanym z modeli Shooting Star oraz małej aplikacji, przedstawiającej zachodzące słońce. Jednolity kolor skarpetki daje wiele możliwości dopasowania i będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

89,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Kolor skarpetki i podeszwy tego modelu bucików dla dzieci Attipas, a także aplikacja przedstawiająca chowające się za horyzontem słońce przypominają jego najpiękniejsze zachody i związane z nimi wspomnienia. Piękny zachód słońca budzi zachwyt, niezależnie od poziomu prezentowanego romantyzmu. Najbardziej magiczne końce dnia można zaobserwować w okolicach równika, choć ze względu na sam czas zachodzenia słońca dłużej możemy się nim cieszyć w naszych szerokościach geograficznych. Nie będziemy tu również rozstrzygać, czy bardziej spektakularne są one nad morzem, czy w górach. Fakt jest taki, że przy ładnej pogodzie można się nim zachwycać nawet w zatłoczonym mieście. Skoro kolory potrafią budzić tak pozytywne emocje, warto przetestować (również) pod tym kątem model skarpetobutów Attipas Basic Red.

Attipas Basic Red
Attipas Basic Red

Jak na Basic przystało, również ten kolor można ciekawie skomponować z resztą stylizacji, ponieważ będzie świetnie współgrał z każdą inną barwą. Wystarczy spojrzeć na wspaniały efekt ożywienia koloru dzięki kolorowym kropeczkom ze skarpetki. Pozostaje zatem życzyć wielu zachwytów, kolorowej codzienności i tworzenia pięknych wspomnień w towarzystwie naszych Attipasów.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: