Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buciki dla dziecka Rock Black

Attipas buciki dla dziecka Rock Black to kolekcja dla odważnych maluchów, które lubią dobrą zabawę. Możesz mieć w domu własną gwiazdę rocka. A ponieważ nieodłącznym elementem, który kojarzy nam się z tym gatunkiem muzycznym jest gitara elektryczna, nie mogło zabraknąć jej na attipasowej skarpetce.

89,90 zł
59,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas buciki dla dziecka Rock Black to model na co dzień i na wyjątkowe okazje. Czarna podeszwa i czarna standardowa skarpetka, do tego kolorowe gwiazdki i mamy wystrzałowy model. Te skarpetobuty sprawdzą się wszędzie i pozwolą cieszyć się nimi zarówno we wnętrzach, jak i podczas zabaw na świeżym powietrzu. Podczas zabawy Twój maluch może puścić wodze fantazji, ponieważ żaden brud, kurz, żadne trudne warunki otoczenia nie są im straszne. Po wyczerpującym szaleństwie w rockowym stylu wystarczy wyprać je w pralce, by wróciły do swojego pierwotnego stanu. Dzięki charakterystycznej stylistyce ten model bucików dla dzieci może być również wykorzystany jako element przebrania na bal karnawałowy, halloweenowy lub przedstawienie w żłobku czy przedszkolu. Wystarczą dżinsy z przetarciami, czarna bluza lub koszulka, postawione włosy i stylizacja gotowa.

Attipas Rock
Attipas Rock

Rock to gatunek muzyczny wywodzący się z country, bluesa, rythm and bluesa i jest gatunkiem bardzo szerokim. Charakterystycznymi dla niego instrumentami są gitary i perkusje oraz dość mocny wokal. Ma wiele odmian i czasem ciężko określić jaka muzyka jest rockiem, a jaka nim nie jest. Od momentu powstania nieustannie jest najchętniej słuchanym i najpopularniejszym gatunkiem muzycznym. Na początku rock był skierowany do młodych ludzi – dzięki niemu mogli poczuć ze sobą więź, mimo wielu barier w postaci kultury, religii, czy języka. Teksty rockowych piosenek są nacechowane emocjonalnie, co sprzyja łączeniu ludzi, którzy myślą i czują podobnie. Czasem wyrażają bunt wobec świata i jego ograniczeń. Twój maluch nie musi być jednak zbuntowanym gitarzystą, by móc korzystać z tej estetyki najnowszego modelu bucików dla dziecka Attipas. 

Chętnie zobaczymy wasze pomysły stylizacyjne z modelem skarpetobutów Rock Black w roli głównej. Czekamy na profilach w mediach społecznościowych.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE