Filtry
Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas buciki dla dziecka Rock Black
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buciki dla dziecka Rock Black

Attipas buciki dla dziecka Rock Black to kolekcja dla odważnych maluchów, które lubią dobrą zabawę. Możesz mieć w domu własną gwiazdę rocka. A ponieważ nieodłącznym elementem, który kojarzy nam się z tym gatunkiem muzycznym jest gitara elektryczna, nie mogło zabraknąć jej na attipasowej skarpetce.

94,90 zł
80,67 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas buciki dla dziecka Rock Black to model na co dzień i na wyjątkowe okazje. Czarna podeszwa i czarna standardowa skarpetka, do tego kolorowe gwiazdki i mamy wystrzałowy model. Te skarpetobuty sprawdzą się wszędzie i pozwolą cieszyć się nimi zarówno we wnętrzach, jak i podczas zabaw na świeżym powietrzu. Podczas zabawy Twój maluch może puścić wodze fantazji, ponieważ żaden brud, kurz, żadne trudne warunki otoczenia nie są im straszne. Po wyczerpującym szaleństwie w rockowym stylu wystarczy wyprać je w pralce, by wróciły do swojego pierwotnego stanu. Dzięki charakterystycznej stylistyce ten model bucików dla dzieci może być również wykorzystany jako element przebrania na bal karnawałowy, halloweenowy lub przedstawienie w żłobku czy przedszkolu. Wystarczą dżinsy z przetarciami, czarna bluza lub koszulka, postawione włosy i stylizacja gotowa.

Rock to gatunek muzyczny wywodzący się z country, bluesa, rythm and bluesa i jest gatunkiem bardzo szerokim. Charakterystycznymi dla niego instrumentami są gitary i perkusje oraz dość mocny wokal. Ma wiele odmian i czasem ciężko określić jaka muzyka jest rockiem, a jaka nim nie jest. Od momentu powstania nieustannie jest najchętniej słuchanym i najpopularniejszym gatunkiem muzycznym. Na początku rock był skierowany do młodych ludzi – dzięki niemu mogli poczuć ze sobą więź, mimo wielu barier w postaci kultury, religii, czy języka. Teksty rockowych piosenek są nacechowane emocjonalnie, co sprzyja łączeniu ludzi, którzy myślą i czują podobnie. Czasem wyrażają bunt wobec świata i jego ograniczeń. Twój maluch nie musi być jednak zbuntowanym gitarzystą, by móc korzystać z tej estetyki najnowszego modelu bucików dla dziecka Attipas. 

Chętnie zobaczymy wasze pomysły stylizacyjne z modelem skarpetobutów Rock Black w roli głównej. Czekamy na profilach w mediach społecznościowych.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 14.00, lub do godziny 14.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł