Filtry
buty dla rocznego dziecka Attipas Zootopia Bear
  • buty dla rocznego dziecka Attipas Zootopia Bear
  • buty dla rocznego dziecka Attipas Zootopia Bear
  • buty dla rocznego dziecka Attipas Zootopia Bear
  • Attipas tabela rozmiarów

Attipas Buty dla rocznego dziecka Zootopia Bear

Szukasz najlepszych butów dla rocznego dziecka? Sprawdź Attipasy, które są zgodne z ideą barefoot, a przy tym uwielbiane przez dzieci. Tym razem na skarpetce butów Attipas znalazł się miś z miękkimi, pluszowymi uszami, które wystają z krawędzi skarpetki. Sam kolor tego modelu Attipasów jest nowością – podeszwa w kolorze brudnego wrzosu łączy się z jasnobrązową, melanżową skarpetką o standardowej grubości.

81,22 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosi: 99,90 zł

Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Długość wkładki / Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Wybór butów dla rocznego dziecka, które właśnie zaczyna chodzić jest niezwykle ważny. I chociaż dzieci różnią się od siebie i przy wyborze butów trzeba wziąć te różnice pod uwagę, jest kilka wspólnych cech, które takie buciki powinny mieć:

Wsparcie naturalnego rozwoju stóp: Buty dla rocznego dziecka powinny być elastyczne i lekkie, aby nie ograniczać ruchów stóp, co pozwala na naturalny rozwój mięśni i stawów.

Bezpieczna, antypoślizgowa podeszwa: Ważne jest, aby buty dla rocznego dziecka miały dobrą przyczepność, aby zapobiegać poślizgnięciom, szczególnie kiedy dziecko zaczyna eksplorować otoczenie.

Komfort i miękkość: Buty dla rocznego dziecka nie powinny ograniczać ruchów stóp, więc warto wybierać modele z miękkimi materiałami, które są delikatne dla wrażliwej skóry dziecka.

Dobre dopasowanie: Buty nie powinny być ani za duże, ani za małe. Należy zapewnić wystarczającą przestrzeń dla palców, ale też dobrze trzymać stopę, aby nie ślizgała się w bucie.

Bezpieczne materiały: Zwróć uwagę z jakich materiałów powstały buciki i czy spełniają normy bezpieczeństwa. Przy produkcji Attipasów zastosowano bezpieczne barwniki. Również podeszwa to nietoksyczne, antyalergiczne tworzywo, które jest odporne na zniszczenia, a przy tym bezpieczne dla skóry.

Łatwość zakładania i zdejmowania: Pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować dyskomfort, jaki niesie za sobą zakładanie butów na stopy, które nie są do tego przyzwyczajone. W Attipasach elastyczna skarpetka ułatwia rodzicom szybkie zakładanie i zdejmowanie obuwia. Nawet się nie spostrzeżesz, gdy zacznie to robić Twoje dziecko, samodzielnie :)

Wzmocnione palce: Wzmacnianie w okolicy palców może być korzystne, ponieważ dzieci często używają tej części buta podczas odkrywania świata.

Atrakcyjny design: Chociaż nie jest to najważniejszy aspekt, wybór butów w kolorach i wzorach, które podobają się dziecku, może zachęcić je do chętniejszego ich noszenia.

Te wszystkie cechy mają Attipasy. Nasz model z uroczym misiem ma szansę stać się ulubionym bucikiem Twojego malucha. O wszystkich zaletach i szczegółowej charakterystyce Attipasów jako butów dla rocznego dziecka można przeczytać w naszej zakładce O Attipas.

Materiały użyte do produkcji bucików Attipas:

Wszystkie Attipasy wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów:

Attipasy standard (większość modeli oprócz Aqua-X i Bamboo):

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - bawełna 80%, elastan 17%,
         - przędza kauczukowa 2%,
         - przędza poliuretanowa 1%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Attipasy z Technologią MIPAN Aqua-X

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - nylon 92,6%,
         - przędza kauczukowa 3,9%,
         - przędza poliuretanowa 3,5%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria BAMBOO

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - przędza bambusowa (Rayon) 41,1%,
       - nylon 30%,
       - bawełna 22,6%,
       - przędza kauczukowa 3,3%,
       - przędza poliuretanowa 3%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria KNIT SNEAKERS

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - bawełna 80%,
       - spandex 17%,
       - przędza kauczukowa 2%,
       - przędza poliuretanowa 1%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Więcej o naszych bucikach przeczytasz na stronie O Attipas.

Filozofia Barefoot w butach Attipas

Filozofia "Barefoot", czyli "Boso", opiera się na przekonaniu, że chodzenie boso jest najbardziej naturalnym i zdrowym sposobem poruszania się dla ludzkich stóp. Właśnie z tej idei wzięły się buty Attipas, które mają za zadanie naśladować uczucie chodzenia boso, a jednocześnie zapewniać ochronę stopy.

Naturalna pozycja stopy

Attipas zostały zaprojektowane tak, aby naśladować kształt i funkcję dziecięcej stopy. Dzięki temu stopa pozostaje w naturalnej pozycji, bez niepotrzebnego wygięcia czy ucisku.

Czucie podłoża

Podeszwa butów jest cienka i elastyczna, co pozwala na lepsze odczuwanie podłoża przez dziecko. Dzięki temu maluch może lepiej rozumieć świat pod swoimi stopami i rozwijać koordynację ruchową.

Wsparcie dla architektury stopy

Chociaż buty Attipas są miękkie i elastyczne, oferują odpowiednie wsparcie dla łuku stopy, zapewniając jej prawidłowy rozwój.

Szeroki przód buta

Konstrukcja buta pozwala na swobodne rozprzestrzenianie się palców w naturalny sposób, co jest kluczowe dla prawidłowego balansu i stabilności.

Brak sztywnych elementów

Buty Attipas nie mają twardych wstawek czy niepotrzebnych usztywnień, co oznacza, że stopa może się swobodnie poruszać i dostosowywać do różnorodnych powierzchni.

Zapobieganie deformacjom

Dzięki swojej konstrukcji, buty Attipas pomagają w prewencji przed nieprawidłowościami i deformacjami stopy, które mogą wyniknąć z noszenia niewłaściwego obuwia.

Wspierając ideę Barefoot, buty Attipas oferują to, co najlepsze z obu światów - uczucie chodzenia boso z jednoczesnym komfortem i ochroną, które daje obuwie. To doskonały wybór dla rodziców, którzy pragną wspierać naturalny rozwój stóp swojego dziecka.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Może spodobać Ci się również:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.