Filtry
Attipas buty do nauki chodzenia Zootopia Bear
  • Attipas buty do nauki chodzenia Zootopia Bear
  • Attipas buty do nauki chodzenia Zootopia Bear
  • Attipas Zootopia Bear
  • Attipas tabela rozmiarów

ATTIPAS buty do nauki chodzenia Zootopia Bear

Wiemy, że kochacie zwierzęta. Tym razem na skarpetce butów do nauki chodzenia Attipas znalazł się miś z miękkimi, pluszowymi uszami, które wystają z krawędzi skarpetki. Sam kolor tego modelu Attipasów jest nowością – beżowa podeszwa łączy się z jasnobrązową, melanżową skarpetką o standardowej grubości.

99,90 zł
Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.00 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Czy Tobie również ten brązowy miś w modelu butów do nauki chodzenia Attipas Zootopia Bear kojarzy się  z niedźwiedziem brunatnym? A raczej niedźwiadkiem. Jedno jest pewne - nasze misie są równie łatwe do oswojenia. Lubią zabawy na świeżym powietrzu, ale jesienią i zimą chętnie potowarzyszą maluchowi w zabawach w domu lub w żłobku. W skarpetobutach Attipas miła dla skóry, bawełniana skarpetka dopasowuje się do kształtu małych stóp, a elastyczna podeszwa umożliwia swobodną zabawę. Stopy są zabezpieczone przed urazami, a dziecko czuje się, jakby chodziło boso. Specjalnie zaprojektowana podeszwa pozwala im zdrowo rozwijać się, jednocześnie zapewniając komfort użytkowania. Pomagają w tym także otworki w podeszwie, umożliwiające stopie wentylację. O wszystkich zaletach i szczegółowej charakterystyce tych wyjątkowych butów do nauki chodzenia dla dzieci, jakimi są Attipasy, można przeczytać w naszej zakładce O Attipas.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 14.00, lub do godziny 14.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł

Może spodobać Ci się również: