Idź do sklepu
pierwsze buty do nauki chodzenia dla dziewczynki dla chłopca zdrowotne Attipas Cutie White
  • pierwsze buty do nauki chodzenia dla dziewczynki dla chłopca zdrowotne Attipas Cutie White

ATTIPAS buciki dla dziecka Cutie White

Kotek? Miś polarny? Lisek, który wcale nie musi być rudy? Jakim zwierzątkiem Twoje dziecko będzie dzisiaj? Klasyczne połączenie bieli z czernią daje nieograniczone możliwości wykorzystania tego modelu Attipasów w wielu różnych stylizacjach.

89,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Niedostępne w tym rozmiarze Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

CUTIE WHITE - Kotek? Miś polarny? Lisek, który wcale nie musi być rudy? Jakim zwierzątkiem Twoje dziecko będzie dzisiaj? Klasyczne połączenie bieli z czernią daje nieograniczone możliwości wykorzystania tego modelu Attipasów w wielu różnych stylizacjach. Tych codziennych, jak i na wyjątkowe okazje, np. Bal karnawałowy, przedszkolne przedstawienie, halloween. Jedno jest pewne – takie słodziaki warto mieć w swojej szafie. Dzięki ciemnej podeszwie świetnie sprawdzą się również podczas zabaw na świeżym powietrzu. Po takiej zabawie wystarczy wypłukać je pod bieżącą wodą lub po prostu wrzucić do pralki, by mogły towarzyszyć kolejnym przygodom już następnego dnia.

Jakie są Attipasy?

Więcej na temat bucików dla dzieci Attipas przeczytasz na stronie O ATTIPAS.

Aby zapoznać się z instrukcją doboru rozmiaru Attipasów kliknij wyżej przycisk TABELA ROZMIARÓW lub przejdź na stronę ROZMIARY

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to jest możliwe. Zwykle, gdy płatność za zamówienie zostanie zaksięgowana do godziny 15.00, lub do godziny 15.00 złożysz zamówienie z płatnością przy odbiorze - przesyłkę z Attipasami otrzymasz w następnym dniu roboczym. Nie oferujemy odbioru osobistego.

Koszty dostawy - Polska, ceny brutto

  • Paczkomat InPost - 11,90 zł
  • Kurier DPD - 11,90 zł 
  • Kurier DPD, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
  • Kurier InPost - 11,90 zł
  • Kurier InPost, płatność przy odbiorze - 16,90 zł
Komentarze (0)

Może spodobać Ci się również: