Zobacz Promocje Wkładki GRATIS!

Filtry
buciki dziecięce dziewczęce chłopięce szare miś panda Attipas Pet Black
  • buciki dziecięce dziewczęce chłopięce szare miś panda Attipas Pet Black
  • pierwsze buty dla dziecka dla chłopca dla dziewczynki lekkie elastyczne Attipas Pet Black

ATTIPAS buty do nauki chodzenia Pet Black

Czy można mieć ulubione buciki i zwierzątko w jednym? Tak, to niezwykle urokliwa kolekcja Attipas Pet. Buciki dla dzieci Pet Black charakteryzują słodkie misie pandy, które odwracają się do nas, aby zakręcić wesoło wystającym ogonkiem.

99,90 zł
Rozmiar
Dostępność: Rozmiar niedostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

PET BLACK - Dlaczego kolekcja butów dla dzieci Attipas Pet jest tak wyjątkowa? Poza zastosowaniem przepięknych wzorów ulubionych zwierzątek, skarpetka obuwia dziecięcego Attipas Pet została wykonana z dwuwarstwowego materiału, co czyni buciki niezwykle wytrzymałymi na mechaniczne uszkodzenia i może posłużyć kolejnym pokoleniom w kolejnych latach użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla oszczędnych i ekologicznych mam, dla których prawidłowy rozwój stopy dziecka jest priorytetem.

Czy można zakochać się w butach dla dzieci od pierwszego wejrzenia? Odpowiedź jest prosta i jedyna z możliwych: można, jeśli są to buciki dla dzieci w słodkie misie pandy, które odwracają się do nas, aby zakręcić wesoło wystającym ogonkiem. Tuż za rogiem, a po drugiej stronie bucika wesoło patrzy na nas mordka tego czarno-białego misia. Modna szarość i ciemna podeszwa sprawdzi się zarówno u aktywnych dziewczynek, jak i chłopców. Z uwagi na ciemną kolorystykę i uniwersalne przeznaczenie, buciki Attipas z kolekcji Pet Black znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na podwórkach. Attipaski w pandy pokochają młodsze i starsze dzieci, a my dorośli na pewno nie przejdziemy obok nich obojętnie

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI

O naszej promocji przeczytasz na stronie PROMOCJE

Może spodobać Ci się również: