Filtry
ATTIPAS FRUITY PINK
  • ATTIPAS FRUITY PINK
  • ATTIPAS FRUITY PINK
  • ATTIPAS FRUITY PINK
  • ATTIPAS FRUITY PINK
  • ATTIPAS FRUITY PINK

Attipas Fruity Pink - buty dla malucha na lato i do wody

Buciki na lato i do wody dla dzieci z białoróżową, pasiastą skarpetką z siateczkowego materiału, ozdobioną aplikacją w postaci truskawki.

81,22 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosi: 99,90 zł

Dostawa - zwykle jeden dzień roboczy. Zapłać do 14.30 wyślemy jeszcze dzisiaj.
Długość wkładki / Rozmiar
Dostępność: Rozmiar dostępny Ilość

Tabela rozmiarów
Opis

Attipas Fruity Pink to pełne uroku, a przy tym zgodne z ideą barefoot buciki dla dzieci, które polecamy szczególnie jako buciki na lato, buty do wody lub kapcie do żłobka. Dlaczego?

Kluczowe znaczenie dla ich funkcjonalności ma innowacyjna skarpetka, stworzona z użyciem technologii AquaX. Dzięki tej technologii skarpetka ma siateczkową strukturę, co zwiększa przewiewność, a także sprawia, że wyjątkowo szybko schnie. Jest mięciutka i miła w dotyku, więc z przyjemnością można nosić ten model Attipasów na bosą stopę, nie tylko na zewnątrz, ale również jako buciki na zmianę. 

Buciki dla dziecka Attipas polecamy jako pierwsze buty dla dziecka, buty do nauki chodzenia, ze względu na niewielką wagę, a także budowa zgodna z ideą barefoot.

Kształt podeszwy i jej elastyczność. Stópki małego dziecka mają trójkątny kształt, a paluszki ułożone są promieniście i nieustannie się poruszają. Dlatego podeszwa bucików dla dzieci Attipas została tak skonstruowana, żeby uwzględnić ten kształt i umożliwić paluszkom nieskrępowany ruch. 

Zapiętek. Elastyczny i optymalnej wysokości, utrzymuje piętę w odpowiedniej pozycji, nie ograniczając przy tym ruchomości w stawie. 

Skarpetkowa cholewka. Sprawia, że bucik dobrze trzyma się stopy niezależnie od tego, czy jest szczupła, czy pulchna. Dzięki temu buciki Attipas możemy polecić również dla stóp z wysokim podbiciem. 

Wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, te urocze buciki dla dzieci zapewniają idealne dopasowanie do stóp Twojego malucha, jednocześnie umożliwiając swobodę ruchu i rozwój w zgodzie z naturą. Design w kolorze różowym z zabawnymi motywem owocowym dodaje bucikom uroku i sprawia, że każdy krok staje się przygodą!

Attipas Fruity Pink
Attipas Fruity Pink

Materiały użyte do produkcji bucików Attipas:

Wszystkie Attipasy wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów:

Attipasy standard (większość modeli oprócz Aqua-X i Bamboo):

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - bawełna 80%, elastan 17%,
         - przędza kauczukowa 2%,
         - przędza poliuretanowa 1%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Attipasy z Technologią MIPAN Aqua-X

1. Skład procentowy warstwy wierzchniej:

         - nylon 92,6%,
         - przędza kauczukowa 3,9%,
         - przędza poliuretanowa 3,5%

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria BAMBOO

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - przędza bambusowa (Rayon) 41,1%,
       - nylon 30%,
       - bawełna 22,6%,
       - przędza kauczukowa 3,3%,
       - przędza poliuretanowa 3%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Seria KNIT SNEAKERS

1. Skład warstwy wierzchniej:

       - bawełna 80%,
       - spandex 17%,
       - przędza kauczukowa 2%,
       - przędza poliuretanowa 1%.

2. Podeszwa: Wysokogatunkowe tworzywo TPR 100% (testowane, nietoksyczne)

Więcej o naszych bucikach przeczytasz na stronie O Attipas.

Filozofia Barefoot w butach Attipas

Filozofia "Barefoot", czyli "Boso", opiera się na przekonaniu, że chodzenie boso jest najbardziej naturalnym i zdrowym sposobem poruszania się dla ludzkich stóp. Właśnie z tej idei wzięły się buty Attipas, które mają za zadanie naśladować uczucie chodzenia boso, a jednocześnie zapewniać ochronę stopy.

Naturalna pozycja stopy

Attipas zostały zaprojektowane tak, aby naśladować kształt i funkcję dziecięcej stopy. Dzięki temu stopa pozostaje w naturalnej pozycji, bez niepotrzebnego wygięcia czy ucisku.

Czucie podłoża

Podeszwa butów jest cienka i elastyczna, co pozwala na lepsze odczuwanie podłoża przez dziecko. Dzięki temu maluch może lepiej rozumieć świat pod swoimi stopami i rozwijać koordynację ruchową.

Wsparcie dla architektury stopy

Chociaż buty Attipas są miękkie i elastyczne, oferują odpowiednie wsparcie dla łuku stopy, zapewniając jej prawidłowy rozwój.

Szeroki przód buta

Konstrukcja buta pozwala na swobodne rozprzestrzenianie się palców w naturalny sposób, co jest kluczowe dla prawidłowego balansu i stabilności.

Brak sztywnych elementów

Buty Attipas nie mają twardych wstawek czy niepotrzebnych usztywnień, co oznacza, że stopa może się swobodnie poruszać i dostosowywać do różnorodnych powierzchni.

Zapobieganie deformacjom

Dzięki swojej konstrukcji, buty Attipas pomagają w prewencji przed nieprawidłowościami i deformacjami stopy, które mogą wyniknąć z noszenia niewłaściwego obuwia.

Wspierając ideę Barefoot, buty Attipas oferują to, co najlepsze z obu światów - uczucie chodzenia boso z jednoczesnym komfortem i ochroną, które daje obuwie. To doskonały wybór dla rodziców, którzy pragną wspierać naturalny rozwój stóp swojego dziecka.

ZOBACZ ATTIPASY W AKCJI
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.