Blog menu

„Nagroda Rodziców” dla bucików Attipas

Buty dla dzieci Attipas otrzymały prestiżowe wyróżnienie w XII edycji plebiscytu na „Nagrodę Rodziców” organizowanego przez portal zabawkowicz.pl

Konkurs "Zabawka Roku"

XII edycja konkursu „Zabawka Roku, Nagroda Rodziców” miała miejsce w podwarszawskim hotelu Brant. Wzięli w niej udział dziennikarze i eksperci z branży dziecięcej. Imprezę odwiedzili również znani i lubiani rodzice, którzy testowali najbardziej pomysłowe produkty do opieki i pielęgnacji dzieci.

Znani i lubiani testują Attipasy

W organizowanej przez zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska - Niemczycka, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Olga Paszkowska, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Joanna Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Michał Olszański, Rafał Maślak, Michał Olszański, Wojciech Błach, Rafał i Marcin Mroczkowie.

W Jury zasiadał także Paweł Zawitkowski, znany i ceniony terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka.

– „Wiemy, co jest najciekawsze na rynku i promujemy takie propozycje. Do konkursu zapraszamy tylko „perełki”. Trudno jest wybierać spośród nich te najlepsze, które jury nagradza znakiem jakości. Rodzice to doceniają. Szukają produktów oznaczonych charakterystycznym żółto-czarnym znaczkiem. Wiedzą, że przeszły test najważniejszych nazwisk w branży”. – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

Attipasy zostały wyróżnione przez wyśmienite jury. To dla nas wielki zaszczyt i najważniejsza nagroda - bycie wyróżnionym przez Rodziców.