Blog menu

Ostatnie wpisy

 • Podeszwa w butach – dlaczego jest tak ważna i jaka powinna być?
  Podeszwa w butach – dlaczego jest tak ważna i jaka powinna być?
  6844 Wyświetlenia Polubienia

  Podeszwa to podstawa całego buta. Ma za zadanie zabezpieczać stopę, izolować ją od podłoża i pełni funkcje antypoślizgowe. W zależności od przeznaczenia, podeszwa w butach może być wyprodukowana z różnych materiałów. Może być cienka lub gruba, miękka lub twarda. Jest tą częścią buta, która jest najbardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne i musi naprawdę wiele znieść. Począwszy od różnych warunków atmosferycznych, poprzez rodzaje podłoża, kończąc na ciężarze naszego ciała. W tym artykule...

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać buty dla dziecka? - poradnik krok po kroku
  Jak dobrać buty dla dziecka? - poradnik krok po kroku
  4221 Wyświetlenia Polubienia

  Artykuł szczegółowo odpowiada na pytanie jak dobrze dobrać buty dla dziecka, uwzględniając jego wiek, potrzeby, wysokość podbicia i rozmiar, a także jakich błędów unikać.

  Czytaj więcej
 • Attipasy z grubszą skarpetką, czyli jakie?
  Attipasy z grubszą skarpetką, czyli jakie?
  3141 Wyświetlenia Polubienia

  Niektóre modele Attipasów różnią się grubością i długością skarpetki. Warto wiedzieć na czym te różnice polegają, aby dobrać Attipasy do potrzeb i warunków, w jakich mają być używane. Wyjaśnienie znajdziecie w tym artykule.

  Czytaj więcej
 • Pierwsze buty - na co zwrócić uwagę i jakie wybrać?
  Pierwsze buty - na co zwrócić uwagę i jakie wybrać?
  21577 Wyświetlenia Polubienia

  Pierwsze kroki dziecka to mnóstwo emocji dla malucha i jego rodziców! Ten pierwsze kroki zwiastują mnóstwo zmian w waszym wspólnym życiu, a za zwiększoną mobilnością dziecka idzie konieczność zweryfikowania naszego otoczenia pod kątem bezpieczeństwa małego człowieka.

  Czytaj więcej
Showing 5 to 8 of 22 (6 Pages)